Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat! Kuvvetli yağış geliyor
Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat! Kuvvetli yağış geliyor
Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü Antalya’nın kuzey ilçeleri ile Göller Bölgesi’nde bugün ve yarın etkili olacak kuvvetli yağışlar konusunda uyardı ve gerekli önlemlerin alınmasını istedi. Batı Akdeniz’in iç kesimleri ile Göller...
28 Mayıs 2020 16:04
Font1 Font2 Font3 Font4

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü Antalya’nın kuzey ilçeleri ile Göller Bölgesi’nde bugün ve yarın etkili olacak kuvvetli yağışlar konusunda uyardı ve gerekli önlemlerin alınmasını istedi.

Batı Akdeniz’in iç kesimleri ile Göller Yöresinde beklenen kuvvetli yağışlara dikkat!

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü, Antalya’nın Döşemealtı, Aksu, Kepez, Korkuteli ilçeleri ile Burdur il geneli, Isparta’nın batısı, Afyonkarahisar’ın güneybatısında bugün (28 Mayıs) ve yarın(29 Mayıs) etkili olacak kuvvetli yağışlar hakkında uyarı bülteni yayınladı.

Meteoroloji”nin bülteni şöyle

Beklenen Hadise

Gökgürültülü Sağanak Yağış

Beklendiği Yer

Bugün öğleden sonra Batı Akdeniz’in iç kesimleri ile Göller Yöresinde başlayacak sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların Antalya’nın kuzey ilçeleri (Döşemealtı, Aksu, Kepez, Korkuteli), Burdur il geneli, Isparta’nın batısı( Isparta Merkez, Gönen, Keçiborlu, Atabey, Uluborlu, Senirkent), Afyonkarahisar’ın güneybatısında (Dinar, Çay, Evciler, Başmakçı, Dazkırı, Kızılören) kuvvetli (21-50 kg/m²) olması beklendiğinden meydana gelebilecek ani sel, su baskını ve yıldırım gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Başlama-Bitiş Zamanı

28.05.2020 16:00-29.05.2020 03:00

Hadisenin Şiddeti

Kuvvetli Yağış

Oluşması Muhtemel Riskler

Ani Sel – Su Baskını – YıldırımYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa