Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
BUCAK’TAN İYİ PARTİ’YE DESTEK ÇIKARMASI
BUCAK’TAN İYİ PARTİ’YE DESTEK ÇIKARMASI
BUCAK’TAN İYİ PARTİ’YE DESTEK ÇIKARMASI İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yurdun her köşesinden destek yağıyor. İYİ Parti’nin Antalya Milletvekili Aday Adayı olan Muratpaşa Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi ve Kefalet...
6 Mayıs 2018 18:09
Font1 Font2 Font3 Font4

BUCAK’TAN İYİ PARTİ’YE DESTEK ÇIKARMASI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yurdun her köşesinden destek yağıyor. İYİ Parti’nin Antalya Milletvekili Aday Adayı olan Muratpaşa Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Bucak  esnaf arkadaşlarıyla birlikte Akşener’e imza desteği verdi. 

Davet ettiği çok sayıda esnaf arkadaşıyla birlikte seçim kurulu önünde buluşan  Turgut Bucak yaptığı açıklamada; “Sayın Meral Akşener ‘e ötesinde de demokrasiye destek vermek için bir grup esnaf arkadaşımla buradayız. Liderimiz Meral Hanım’ı Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyoruz. Bu bilinçle Antalya’nın her  köşesinde gece gündüz demeden çalışmaya başlayacağız. Herşey iyi olacak” dedi.

turgt bucak iyi parti

Meral Akşener’e destek için Turgut Bucak öncülüğünde imzalarını veren grup daha sonra İyi Parti standında bulunanlarla bir araya geldi.

turgut bucakYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa