Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
BUDAK’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BUDAK’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
İBRADI İlçesi’ni ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, halktan, vekiller için birer karne yapmalarını ve çalışmalarına göre not vermelerini istedi.   Milletvekili seçimlerinin ardından İbradı’yı ziyaret...
19 Haziran 2015 17:28
Font1 Font2 Font3 Font4

İBRADI İlçesi’ni ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, halktan, vekiller için birer karne yapmalarını ve çalışmalarına göre not vermelerini istedi.

 

Milletvekili seçimlerinin ardından İbradı’yı ziyaret ederek desteklerinden dolayı vatandaşlara teşekkür eden Çetin Osman Budak’ı İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, CHP’li meclis üyeleri Mehmet Albayrak, Selim Özaltın, Gülsüm Köleoğlu, Fuat Dülek, CHP İlçe Başkanı Nurettin Baylı ve çok sayıda partili karşıladı. Esnaf ve kahvehaneleri ziyaret eden Budak, vatandaşlardan milletvekilleri için bir karne oluşturarak not vermelerini istedi.

Konuşmasında “Siz seçtiniz, siz kontrol edeceksiniz” diyen Budak, “Her bir milletvekili için bir karne oluşturun. Vekilin çalışmalarına göre notunu verin. Bu bilgileri gerek parti merkeziyle gerekse il merkezi paylaşın” dedi. İbradı halkına seçimlerde gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür eden Çetin Osman Budak, “Milletvekili olarak üstleneceğim büyük sorumluluğu, halkımıza layık bir biçimde yürütmek için var gücümle, onurlu ve dürüst bir biçimde çalışacağıma söz veriyorum” dedi. Budak, seçimlerdeki çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru ile CHP İlçe Başkanı Nurettin Baylı’ya da çiçek vererek teşekkür etti.

cetin-osman-budak-vekil-karnesi-yapin-not-verin_7481_dhaphoto2YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa