Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Büyükşehir Adayı Böcek’e Serik’te sevgi seli…
Büyükşehir Adayı Böcek’e Serik’te sevgi seli…
Büyükşehir Adayı Böcek’e Serik’te sevgi seli… Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Millet İttifakı ortağı İYİ Parti’nin Serik Belediye Başkan Adayı Yusuf Mecek ile Serik...
28 Mart 2019 16:30
Font1 Font2 Font3 Font4


Büyükşehir Adayı Böcek’e Serik’te sevgi seli…


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Millet İttifakı ortağı İYİ Parti’nin Serik Belediye Başkan Adayı Yusuf Mecek ile Serik Toptancı Halini, Esnaf Odasını ziyaret etti. Bölge halkıyla kucaklaştı. 

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, seçim çalışmalarına Serik’te devam ediyor. Muhittin Böcek, Millet İttifakı ortağı İYİ Parti’nin Serik Belediye Başkan Adayı Yusuf Mecek ile birlikte ilk olarak Serik Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Recep Savaş ve Oda üyeleriyle bir araya geldi.

BİRLİK İÇİNDE YAPACAĞIZ
Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de “’Hiç şüphesiz ki Antalya Dünyanın en güzel yeri’ dediği gibi, güzel Antalya’mıza güzel projelerimizle geliyoruz.” diyen Muhittin Böcek, “Bizim geçmiş dönemlerle hiç işimiz yok. Hep gelecekle ilgili yapmamız gerekenleri konuşuyoruz.” dedi. Gazipaşa’dan Kaş’a Antalya’yı karış karış gezdiğini ifade eden Muhittin Böcek, özellikle tarım sektörü ve esnafta bıçağın kemiğe dayandığını gördüğünü söyledi.

Serik’te ziyaretlerine Toptancı Hali Komisyoncuları Derneği Başkanı Yusuf Yılmaz’ı ve üyeleriyle bir araya gelen Muhittin Böcek, burada da büyük sevgiyle karşılandı. Üreticinin her zaman yanında olduğunu ifade eden Muhittin Böcek, hükümet tarafından çıkartılan ancak 31 Mart Seçimleri nedeniyle askıya alınan Hal Yasasının, seçim sonrası yürürlüğe konulacağını, komisyonculuğu bitireceklerini kaydetti.

Dernek Başkanı Yusuf Yılmaz ise kendilerinin üvey evlat gibi görüldüğünü belirterek, altyapısı olmadan hazırlanan bu yasa ile binlerce kişinin mağdur edileceğini bildirdi. 

Muhittin Böcek, Yusuf Mecek ile birlikte konuşmaların ardından Serik’te çarşı esnafını ziyaret etti. Her gittiği yerde büyük coşku ve sevgiyle karşılandıklarını belirten Böcek, birkaç gün sonra bu sevginin ‘bahar’ havasında tüm Antalya’yı saracağını dile getirdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa