Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
BÜYÜKŞEHİR’DEN BAYRAM SÜRPRİZİ
BÜYÜKŞEHİR’DEN BAYRAM SÜRPRİZİ
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Bayramı öncesinde toplu ulaşım esnafına 65 yaş üstü vatandaşlar için yapılan gelir desteği ile Belediyede çalışan işçi ve memurların ikramiyelerini ödedi. Hizmet alımı ile çalışan işçileri...
2 Temmuz 2016 00:50
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Bayramı öncesinde toplu ulaşım esnafına 65 yaş üstü vatandaşlar için yapılan gelir desteği ile Belediyede çalışan işçi ve memurların ikramiyelerini ödedi.

Hizmet alımı ile çalışan işçileri de unutmayarak maaşlarını bayram öncesinde hesaplarına yatıran Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık 50 milyon liralık ödeme ile işçinin, memurun ve esnafın yüzünü güldürdü.Büyükşehir Belediyesi, esnafa, belediye yatırım ve tedarikçilerine, yapılanlarla birlikte toplam 50 milyon lira ödeme gerçekleştirdi.

 

ULAŞIM ESNAFININ ÖDEMELERİ YAPILDI

 

Memur ve işçiye ikramiyelerini ödeyen Antalya Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma esnafının da yüzünü güldürdü. 65 yaş üstü vatandaşların, toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanımı için ulaşım esnafına ödenmek üzere Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın gönderdiği para toplu ulaşım esnafının hesaplarına yatırıldı. Bayram öncesi yaklaşık 7 milyon lira, 895 ulaşım esnafına ulaştırıldı.

PERSONELİN İKRAMİYELERİ ÖDENDİ

Memur ve işçilerin geçmiş dönemden kalan tüm alacaklarını ödeyerek çalışanına borcu olmayan bir belediye haline gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi personelin bayram ikramiyesini de ödedi. Büyükşehir Belediyesi her dini bayramda gelenek haline getirdiği ikramiye ödemesini Ramazan Bayramı öncesinde gerçekleştirdi. Bin 135 memur ve 686 işçiye toplam 1 milyon 801 bin 702 lira tutarındaki performans ve ikramiye ödemesi yapıldı.

 

İŞÇİLER UNUTULMADI

Büyükşehir, hizmet alımı ile belediyede çalışan yaklaşık 5 bin 850 işçiyi de unutmadı. Toplam 18 milyon 500 bin TL olan tutarında maaş ödemesi işçilerin hesaplarına yatırıldı.Alın teri kurumadan çalışanların hakkını ödeme prensibini ilke edinmiş Antalya Büyükşehir Belediyesi, mutlu ve huzurlu, şeker tadında bir bayram geçirmek için çalışanlarının yine yanında yer aldı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa