Kapat
ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ
ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ
ATB Başkanı Çandır, iş talepleri için BAGEV İstihdam Ofisini adres gösterdi. Başkan Uysal, “Yurttaşlarımıza iş edindirmek için çalmadık kapı bırakmayacağız” dedi.   Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı, Antalya Ticaret Borsası...
28 Nisan 2014 11:58
Font1 Font2 Font3 Font4

ATB Başkanı Çandır, iş talepleri için BAGEV İstihdam Ofisini adres gösterdi. Başkan Uysal, “Yurttaşlarımıza iş edindirmek için çalmadık kapı bırakmayacağız” dedi.

 

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır ve yönetimi makamında ziyaret etti. Siyasilere gelen en önemli taleplerden birinin istihdam olduğunu belirten Çandır, Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) İstihdam Ofisi’ni adres gösterdi. Gelen taleplerin yüzde 99’nun iş talebi olduğunu söyleyen Başkan Uysal, “Yurttaşlarımıza iş edindirmek için çalmadık kapı bırakmayacağız” dedi.

ORTAK AKILLA YÖNETECEĞİZ

Antalya’daki tüm kurumlarla ortak proje geliştirmeye açık olduğunu belirten Başkan Uysal, ATB’nin Antalya’ya kazandırdığı Yöresel Ürünler Fuarı ve Zeytin Park Projelerine katkı sunabileceğini söyledi. Başkan Uysal, “Siz projelerinizde bizi ne kadar görmek ve bizim ne kadar görünmemizi isterseniz o kadar katkı sunacağız. Kamu yararı gözeten tüm projelere kapımız açık. Söz verdiğimiz gibi kentimizi ortak akılla yöneteceğiz  ” diye konuştu.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa