Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Çelik, “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye”
Çelik, “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye”
Çelik, “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye” AK Parti Antalya Milletvekili ve 27. dönem milletvekili adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran seçimlerinin çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Çelik, hem iftarda hem...
29 Mayıs 2018 16:29
Font1 Font2 Font3 Font4

Çelik, “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye”

AK Parti Antalya Milletvekili ve 27. dönem milletvekili adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran seçimlerinin çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Çelik, hem iftarda hem de sahurda Alanyalılarla bir araya geldi. Sena Nur Çelik, “24 Haziran’da yeni bir dönem başlıyor. Hükümet kendi işini, Meclis de kendi işini yapacak. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye’nin gücüne güç katacak. Hedefimiz şüphesiz güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye” dedi.

AK Parti Antalya Milletvekili ve 27. dönem 3. Sıra milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Çelik’in, seçim çalışmasının ilk durağı AK Parti Alanya Seçim Koordinasyon Merkezi oldu. Burada kadınlarla bir araya gelen Çelik, “24 Haziran’da yeni bir dönem başlıyor. Hükümet kendi işini, Meclis de kendi işini yapacak. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye’nin gücüne güç katacak. Hedefimiz şüphesiz güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye” dedi.

Daha sonra taziye ziyaretlerinde bulunan genç Milletvekili ve Milletvekili adayı Sena Nur Çelik, AK Parti Alanya Kadın Kolları ve AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ile 5 tane ev ziyareti gerçekleştirdi.

“Kadın girişimciliğini güçlendireceğiz”

AK Parti Milletvekili Sena Nur Çelik, Güllerpınarı, Cikcilli, Oba, Hacımehmetli ve Fığla Mahallelerindeki ev toplantısında kadınlarla sohbet etti. Ak Parti Seçim beyannamesini anlatan Çelik, yeni dönemde kadınların iş gücüne katılımının yüzde 40’lara çıkarmaya ve kadın girişimciliğini güçlendirmeyi hedeflediklerini söyledi.

“Kendi devletine hesap soruyor”

İftarın ardından Sugözü Mahallesi’nde hemşerileriyle buluşan Sena Nur Çelik’i, mahalle sakinleri alkışlarla karşıladı. 24 Haziran seçimleri öncesi Türkiye aleyhine hazırlanan senaryolara dikkat çekerek konuşmasına başlayan Çelik, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin ‘terörist elebaşı Fethullah Gülen’in iadesi’ ile ilgili iddialarına tepki gösterdi. Genç Milletvekili Çelik, “Ana muhalefetin Cumhurbaşkanı adayı kendisinin Amerika’dan telefonla arandığını ve Türkiye’nin terörist Fethullah Gülen’in iadesi için usulüne göre başvuruda bulunmadığının söylendiğini iddia etti. Peki arayan kim? Bu soruya cevap vermedi. Ne kadar trajiktir. Bir cumhurbaşkanı adayı kendi ülkesinin Adalet Bakanlığına güvenmiyor. ‘Bu hainlerin başını neden teslim etmiyorsunuz’ demiyor da kendi ülkesine hesap soruyor. ABD’ye gönderdiğimiz 85 koli evrak için de gazete küpürü dedi. Siyaset bu değildir.” şeklinde konuştu.

SENA NUR CELİK 1 1

Müjde üstüne müjde verdi

Çelik, konuşmasında Alanya’da yapılan hizmetlere de değindi, Antalya – Alanya Otobanının ve hızlı trenin müjdesini verdi. Bağımsız Türkiye vurgusu yapan Sena Nur Çelik, “AK Parti 2002’den beri her seçimden zaferle çıktı. Milletin desteği ile Türkiye’nin geleceği için çıktığımız yolda kararlıkla ilerliyoruz. Milletimizle birlikte çıktığımız inşallah ülkemize hizmet yolculuğumuzu en güzel şekilde devam ettireceğiz” dedi.

“Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verdiler”

AK Parti Antalya Milletvekili ve 27. dönem milletvekili adayı Sena Nur Çelik, Sugözü ve Tepe Mahallesi sakinlerinden 24 Haziran’da sandıkta Türkiye’ye dünyada söz sahibi yapacak kadrolara oy vermelerini istedi. Toplantıya katılan vatandaşlar, “Yaparsa AK Parti yapar” diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye tam destek verdi.

SENA NUR CELİK 2YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa