Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
CHP ANTALYA SEÇİM STARTINI SERİK’TEN VERDİ
CHP ANTALYA SEÇİM STARTINI SERİK’TEN VERDİ
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl örgütü seçim startını Serik’ten verdi Antalya’da referandum çalışmalarına start veren Cumhuriyet Halk Partisi kalabalık bir ekiple alanlara indi. Parti kimliğinin ön plana çıkarılmadığı çalışmalarda Serik’te...
26 Şubat 2017 00:39
Font1 Font2 Font3 Font4

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl örgütü seçim startını Serik’ten verdi Antalya’da referandum çalışmalarına start veren Cumhuriyet Halk Partisi kalabalık bir ekiple alanlara indi.

Parti kimliğinin ön plana çıkarılmadığı çalışmalarda Serik’te büyük mahalleler olarak bilinen Kökez ve Akçaalan mahallelerinden başlandı.

CHP ANTALYA SEÇİM STARTINI SERİK’TEN VERDİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, eski milletvekilleri Feridun Fikret Baloğlu, Nail Kamacı, milletvekili adayları ve aday adayları, CHP Antalya İl Kadın Kolları, İl Gençlik Kolları, Serik İlçe Başkanı Osman Demiroğlu, ilçe yöneticileri ve İlçe kadın kollarının alanda yaptıkları bilgilendirme çalışmalarının çok verimli geçtiğini bildiren Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem; “halkımız son derece duyarlı, referandum oylamasına katılımın yüksek olacağını görüyoruz. Serikliler bu referandumda konunun vatan meselesi olduğunun bilincinde. Partili partisiz herkesin 16 Nisan’da yapılacak referandumda halkımızın son derece duyarlı, saygılı ve birlik beraberlik içinde olduğunu görüyoruz.  Bu vatanımız için özlediğimiz tabloydu.Halk vatan için birleşti, hem Serik’te hem Antalya’da hem de Türkiye genelinde ‘Hayır’ diyenlerin çok bilinçli ve farkındalık düzeyleri yüksek hareket ettiklerini gözlemledik. Tüm örgütümüz ve gönüllülerimiz ile birlikte referanduma kadar gece gündüz demeden, kapı kapı dolaşarak, vatan için mücadele etme kararlılığını göstereceğiz. Yapılan çalışmalarda gördük ki; Serik de hayır diyor” dedi.

cetin osman budak 001YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa