Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
CHP ANTALYA’NIN 4 BİR YANINDA
CHP ANTALYA’NIN 4 BİR YANINDA
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili adaylarının yanı sıra, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri, Antalya’nın dört bir yanında seçim kampanyası çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kentin batısında, Muğla sınırındaki Eşen Çayı’ndan, doğudaki...
8 Haziran 2018 16:14
Font1 Font2 Font3 Font4

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili adaylarının yanı sıra, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri, Antalya’nın dört bir yanında seçim kampanyası çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kentin batısında, Muğla sınırındaki Eşen Çayı’ndan, doğudaki Kaladran’a, kuzeydeki Burdur, Isparta ve Konya sınırına kadar ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle çalışarak, CHP ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek isteyen 7’den 77’ye partililer, yoğun çalışmalarının neticesini 24 Haziran akşamı mutlaka alacaklarına inandıklarını ifade ediyor.

KADINLAR ALANYA’DA

Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları, kalabalık bir grupla Alanya’ya giderek, turizm esnafı ve Alanyalıları ziyaret ettiler.

IMG 20180607 124919

Kadın Kolları İl Başkanı Nilüfer Deveci, CHP’nin Türkiye’nin kurucu gücü olduğunu vurgulayarak, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin projelerinin hayata geçirilmesiyle ülkeye huzur ve barış geleceğini belirtti.

Deveci, Alanyalılardan önemli geri dönüşler aldıklarına değinerek, çalışmalarını 24 Haziran’a dek aralıksız sürdüreceklerinin altını çizdi. Deveci, Alanyalıları umuda ve barışa susamış gördüğünü sözlerine ekledi.

GENÇLER KORKUTELİ’DE

unnamed

CHP Korkuteli Gençlik Kolları üyeleri de, ilçe genelindeki çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Korkuteli’deki CHP’li gençler, ayakkabı boyacısından pazar esnafına, köylülerden eczacılara kadar geniş bir kesimle birebir temas kurarak, CHP’nin ve Muharrem İnce’nin projelerini anlatıyor.

ADAYLAR HURDACILAR PAZARINDA

CHP Antalya milletvekili adayları Rafet Zeybek, Sevgi Doğan ve Kemal Bilal Öner, Kepez’deki hurdacı esnafını ziyaret ederek, kısa sohbetler yaptıkları esnafa, CHP iktidarında ekonominin rahatlayacağını söylediler.

Rafet Zeybek, esnafın sorunlarını çok iyi bildiklerine değinerek, “Esnafımız, vergi ve kredi borçlarını ödeyemiyor. Sattığı malın yerine yenisini koyamıyor” dedi.

Sevgi Doğan ise esnaf ve çiftçinin kazancının, giderlerini karşılayamadığını, ekonomiye duyulan güvenin her geçen gün azaldığını anlattı.

Kemal Bilal Öner de çiftçinin üretimde kullandığı mazottan ÖTV ve KDV’yi kaldıracakları, böylece mazotun litresinin çiftçiye 3 TL’den verileceğini belirtti ve çiftçilerin tarımsal kredi borçlarının faizlerini silineceğini müjdeledi.

ZEYBEK ÇAĞ’DER DE

image1

CHP Adayı Zeybek, mezun olduğu Antalya’nın en eski liselerinden Çağlayan Lisesi’nden mezun olanların kurduğu Çağlayan Liseliler Derneği’nin (Çağ-Der) düzenlediği iftar yemeğine katılarak, dönem arkadaşlarıyla özlem giderdi.

DİĞER ADAYLARIN ÇALIŞMALARI

CHP Milletvekili Niyazi Nefi Kara, İsmail Hakkı Gül ve Sibel Gezen Muratpaşa’da, Özlem Şahin Serik’te, Aydın Özer ve Tuncay Ercenk Kaş’ta, Cavit Arı, Şengül Yeşildal ve Ali Takavut Alanya’da, Figen Çalıkuşu ve Nazmi Gündüz Korkuteli’de, Nusret Bayar ve Vahap Tuncer ise Demre’de ziyaret ve toplantılara katılarak, vatandaşlara CHP ve Muharrem İnce’nin program, hedef ve projelerini anlattılar.

KORKUTELI3 2018 0607 08522700 01 1YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa