Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
CHP TAM KADRO SAHADA
CHP TAM KADRO SAHADA
CHP TAM KADRO SAHADA Cumhuriyet Halk Partisi’nin önceki dönem il başkanları ve milletvekilleriyle tam kadro sahada olacak. CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul’un çağrısıyla, İl Başkanlığı binasında toplanan eski il...
27 Mayıs 2018 16:53
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP TAM KADRO SAHADA

Cumhuriyet Halk Partisi’nin önceki dönem il başkanları ve milletvekilleriyle tam kadro sahada olacak.

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul’un çağrısıyla, İl Başkanlığı binasında toplanan eski il başkanları ve önceki dönemlerde milletvekilliği yapmış partililer, seçim sürecine ilişkin strateji, planlama ve çalışma önerilerini dile getirdiler.

CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, önceki dönemlerde İl Başkanlığı ve milletvekilliği yapmış partililerle gerçekleştirilen toplantıda seçim stratejisi ve programlar konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

WhatsApp Image 2018 05 25 at 16.43.25

Kumbul, şu bilgileri verdi:

“Onların fikirleri bizim için gerçekten önemli. Bundan sonra programlarımızı yaparken ve strateji geliştirirken toplantılar yapıp birlikte karar vereceğiz ve sahada beraber çalışacağız. Onlarla birlikte olmanın bize başarı getireceğine inanıyoruz. Hem masanın başında program yaparken hem de sahada beraber çalışıyor olmanın Cumhuriyet Halk Partisi’nin, partililerin ve toplumun diğer kesimlerinin bir arada olup kol kola omuz omuza çalışmasının Antalya’da Cumhuriyet Halk Partisi’ni 1. parti yapacağına inanıyoruz.”

CHP PROGRAM02YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa