Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
CHP’Lİ ADAYLAR ANTALYALILARLA KUCAKLAŞIYOR
CHP’Lİ ADAYLAR ANTALYALILARLA KUCAKLAŞIYOR
CHP’Lİ ADAYLAR ANTALYALILARLA KUCAKLAŞIYOR CHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ NİYAZİ NEFİ KARA, KEMER’DE GÖZLEME PİŞİRDİ Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya milletvekili  adayları, şehrin 19 ilçesi ve köylerine dağılarak, çarşıda, pazarda, kahvehanelerde, sanayi...
6 Haziran 2018 09:12
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP’Lİ ADAYLAR ANTALYALILARLA KUCAKLAŞIYOR

CHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ NİYAZİ NEFİ KARA, KEMER’DE GÖZLEME PİŞİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya milletvekili  adayları, şehrin 19 ilçesi ve köylerine dağılarak, çarşıda, pazarda, kahvehanelerde, sanayi sitelerinde vatandaşlarla kucaklaşarak, CHP’nin, hedef ve programlarını anlatmaya devam ediyor. CHP’nin hedef ve programlarını  vatandaşlara anlatan CHP’li adaylar, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye de destek istediler.

NİYAZİ NEFİ KARA KEMER’DE GÖZLEME PİŞİRDİ

CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, 24 Haziran seçimleri kapsamında ziyaret ettiği Kemer semt pazarında ocak başına geçerek gözleme pişirdi.

CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara; Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, CHP Antalya Milletvekili Adayı Sibel Gezen, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gökçe Bozkurt, il yöneticileri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile birlikte Kemer’de seçim çalışması yaptı.

nefi1

Niyazi Nefi Kara, Başkan Gül ve Milletvekili Adayı Sibel Gezen, Beldibi Mahallesi semt pazarı ve Kemer merkez semt pazarında esnafa hayırlı işler ve bol kazançlar dilediler. Pazar gezisi sırasında bir ara gözleme ocağının başına geçen CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, elleriyle pişirdiği gözlemeleri partililere ikram etti.

Çamyuva Mahallesi ve Kuzdere Mahallesi’nde de esnaf ziyaretleri gerçekleştiren heyet, esnafın sorunlarını dinledi ve partilerinin çözüm önerilerini anlattı. Esnaf ziyaretlerinden sonra CHP Kemer İlçe Başkanlığı’na geçen heyet, partililerle sohbet etti.

ADAYLAR AKDENİZ SANAYİ SİTESİ’NDE

aydın02

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul ile milletvekili adayları Rafet Zeybek, Figen Çalıkuşu, Aydın Özer, kemal Bilal Öner ve Sevgi Doğan, il ve ilçe yöneticileri ve partililerle birlikte Akdeniz Sanayi Sitesi’nde esnafla görüştü. CHP’nin üretimin önünü açacak politikalarını anlatan CHP’li adaylar,  24 Haziran’dan sonra Cumhurbaşkanı Muharrem İnce liderliğinde kurulacak hükümetin, ekonomideki krizi sona erdirmek amacıyla önemli çalışmalar yürüteceğini kaydettiler.

EVİ YANAN VATANDAŞAGEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız ile milletvekili adayları Rafet Zeybek ve Kemal Bilal Öner Kepez Çankaya Mahallesi’nde bir süre önce, içerisinde engelli çocuklarının da bulunduğu evlerinde çıkan yangında mağdur olan vatandaşımızı ziyaret ettiler.

94e1e8cd bcd4 4784 b569 63c5f1e904b7 1

Yıldız, Zeybek ve Öner, yanaün evin çatısını kendi olanakları ile onarmaya çalışan vatandaşa geçmiş olsun diyerek, mağdur aileye yardım sözü verdiler.”

İlçe Başkanı Servet Yıldız, CHP Kepez İlçe örgütü olarak halkımızın acısında da sevincinde de her zaman elimizden geldiği kadar ortak olmaya çabalıyoruz. Takdir edersiniz ki iktidar olanaklarına sahip olamadığımız için bu tür yardımlaşmaları kendi içimizdeki dayanışma kültürü ile yapabilmekteyiz. İnşallah hem Kepez’de hem de Türkiye’de iktidar olduğumuzda bu sorunları halkımıza yaşatmayacağız”

KADIN KOLLARI KAŞ’TA

KAS1

CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız bazı milletvekili adaylarıyla  Kepez’in arka mahallelerinde pazarcı esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek, CHP ve Muharrem İnce’nin hedef ve programları konusunda vatandaşlara bilgi verdiler.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa