Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
CHP’Lİ KADINLARDAN İNCE’YE BÜYÜK DESTEK
CHP’Lİ KADINLARDAN İNCE’YE BÜYÜK DESTEK
CHP’Lİ KADINLARDAN İNCE’YE BÜYÜK DESTEK Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Kadın Kolları üyeleri, Aksu ve Pınarlı’da sahaya inerek, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek istediler. CHP İl Başkanlığı’nda toplanan 30’dan...
31 Mayıs 2018 15:20
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP’Lİ KADINLARDAN İNCE’YE BÜYÜK DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Kadın Kolları üyeleri, Aksu ve Pınarlı’da sahaya inerek, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek istediler.

CHP İl Başkanlığı’nda toplanan 30’dan fazla CHP Kadın Kolları üyesi, Aksu ilçe merkeziyle Pınarlı Mahallesi’ne giderek çalışma yürüttü. CHP’li kadınlar ev ev, kapı kapı, dükkandükkan gezerek, CHP ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin broşürlerini dağıttılar. Ev kadınlarıyla görüşen, CHP ve Muharrem İnce’ye destek isteyen CHP’li kadınlar, esnafı da ziyaret ederek, CHP’nin esnafa yönelik vaatlerini, ekonomiyi krizden çıkarmak amacıyla yapacakları çalışmaları ve tarım sektörünün sorunlarının çözülmesi konusunda CHP’nin hedeflerini dile getirdiler.

WhatsApp Image 2018 05 31 at 10.41.59

CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Aksu ve Pınarlı’da vatandaşlardan büyük ilgi gördüklerini belirterek, şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin en büyük projesi olan ‘Huzurlu Bir Türkiye’ hayalimizi Aksu halkıyla paylaştık. Halkımıza, ülkemizin içinde bulunduğu darboğazdan kurtulmasıgerektiğini; hukukun üstün olduğu, adaletin işlediği, daha çağdaş ve daha özgür bir Türkiye modelinianlattık. 24 Haziran’a dek  yoğun ama verimli bir programla, çalışmalarımıza 19 ilçede devam edeceğiz.”YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa