Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
CHP’li kadınlardan seçim startı
CHP’li kadınlardan seçim startı
CHP Antalya Kadın Kollarının, İyi Parti Kepez İlçe Başkanlığı ile birlikte Kepez Sine düğün salonunda gerçekleştirdikleri etkinlikte; Kepez kadınları, Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek ve Kepez Belediye...
9 Şubat 2019 17:21
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP Antalya Kadın Kollarının, İyi Parti Kepez İlçe Başkanlığı ile birlikte Kepez Sine düğün salonunda gerçekleştirdikleri etkinlikte; Kepez kadınları, Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek ve Kepez Belediye Başkan Adayı Murat Dinç ile bir araya geldi.

Adaylar kadınlar tarafından büyük bir coşku ve halaylarla karşılandı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan CHP Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Zekiye genç;

“Kepez’e Doktorumuz Murat Dinç’i Belediye Başkanı yapmak için canla başla çalışacağız. Önce hastalanmış Kepez’imizi sağlığına kavuşturacağız sonrada 20 yıllık tecrübesiyle Konyaaltı’nı güzelleştiren Muhittin Böcek’i Büyükşehir Belediye Başkan’ı yapacağız.” Diyen Genç, Adaylardan, Belediye meclis üyeliklerinde kontenjanlarda, kadınlara mutlaka yer verilmesini istediğini belirtti.

CHP Kadın Kolları Antalya İl Başkanı Nilüfer Deveci;

“Kepez’in 155 bin hanesinde Türkiye’nin 80 ilinden, Antalya’nın 18 ilçesinden ve hatta yurt dışından özellikle Suriye’den göç alıyor. Kepez bir Türkiye mozaiğidir. Bu kadar göç alan bir yerde işsizlik, yoksulluk gibi ekonomik sorunların yanında sağlık ve eğitim sorunları da yoğun yaşanıyor. Kepez bir anlamda Dünya Kenti Antalya’nın arka yüzüdür. İşte tam da burada, bu sorunlara son verecek sıcacık yüreğiyle, Kepez’imizin de yüzünü güldürecek hizmetlere ulaşmasını sağlayacak, Kepez’e umut, dertlerimize derman olacak bir Belediye Başkan Adayımız ile, Millet İttifakının Adayı Sayın Doktor Murat Dinç ile karşınızdayız.” Dedi.

Deveci, kadınlara “Ev Toplantıları Projesi” nim anlatarak;

 “Bir çayınızı içelim. Çaylar sizden, pastalar projeler bizden olsun. Sorunlarınızı yetkili mercilere ulaştıralım, çözümlerine katkı sunalım istiyoruz.

Biz kadınlar biliriz ki kadın isterse, inanırsa yapamayacağı bir şey yoktur. Bizler inandık, siz de inanın.

Doktor Murat Dinç’i Kepez’de, Muhittin Böcek’i Büyükşehirde Belediye Başkanı yapacak, kadınların gücü ve inancıdır.

Kurtuluş Savaşı’ndaki Nene Hatunların, Kara Fatmaların, Gördesli Makbule, Halide Ediplerin ruhu ve inancıyla;

Sen Ben Yok, Biz Varız! Kepez’de Millet El Ele Verdik! Biz Birlikte Yapacağız!” dedi.

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul;

“Millet İttifakı Adaylarımızı Belediye Başkanı yapmak için hepimiz var gücümüzle çalışacağız. Antalya’ya Derman Belediyeciliğini getireceğiz. Martın Sonu Bahar!” dedi.

Millet İttifakı Kepez Belediye Başkan Adayı Murat Dinç;

“Kepez’in yarısını kadınlarımız oluşturuyor ve yüzde 40 ı da genç nüfus. Bizim Kepez’deki hedefimiz canlılar, yaşayan tüm canlılar. Biz ruhlara dokunacağız. Projelerimizde kadınlarımızın, çocuklarımızın, gençlerimizin sorunlarını her şeyden önce çözeceğiz. Kepez’in yüzünü güldürmek, Kepez’e aş olmak, eş olmak, iş olmak için yola çıktım. Bu yolun sonunda Kepez Kazanacak.” Dedi.

Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek;

“Biz planlı, kurallı, kimlikli kent için geliyoruz. Gazipaşa’dan Kaş’a kadar Antalya’mızı planlayacağız. Antalya’mız da ranta değil halka hizmet etmek için geliyoruz. Çocuklarımızın geleceğe umutla baktığı, elleri öpülesi kadınlarımızın yüzünün güldüğü, büyüklerimizin de mutlulukla yaşadığı bir Antalya için geliyoruz. 50 gün sonra hep birlikte güzel günler göreceğiz.” Dedi.

Coşkuyla karşılanan adaylar, halaylarla uğurlanarak program sona erdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa