Kapat
Akdeniz Havadis
CHP’NİN EN GENÇ ADAY ADAYI
CHP’NİN EN GENÇ ADAY ADAYI
CHP’NİN EN GENÇ ADAY ADAYI  Kemer Belediyesi Başkanı Mustafa Gül’ün 18 yaşındaki oğlu İsmail Hakkı Gül, CHP Genel Merkezi’nde 24 Haziran milletvekilliği genel seçimleri için aday adaylığı başvurusu yaptı. İsmail...
5 Mayıs 2018 14:49
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP’NİN EN GENÇ ADAY ADAYI

 Kemer Belediyesi Başkanı Mustafa Gül’ün 18 yaşındaki oğlu İsmail Hakkı Gül, CHP Genel Merkezi’nde 24 Haziran milletvekilliği genel seçimleri için aday adaylığı başvurusu yaptı. İsmail Hakkı Gül, “Gençlerin meclisteki sesi olmak istiyorum” dedi.

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan milletvekilliği genel seçimleri için aday adaylık başvurusu yapanlar arasındaki en genç için Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün oğlu İsmail Hakkı Gül oldu. 18 yaşındaki üniversite öğrencisi İsmail Hakkı Gül, CHP Genel Merkezi’ne adaylık başvurusunu yaptı ve ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ile mülakat gerçekleştirdi.

“ÖRNEK OLMASINI DİLİYORUM”

Aday adaylığı sonrası açıklama yapan İsmail Hakkı Gül, “Türk gençliğinin meclisteki sesi olmak istiyorum. Umarım benim gibi genç arkadaşlarımın sesi olabilme yolunda attığım bu adım, yaşıtlarım için bir örnek teşkil eder ve haklarımızı daha fazla savunma şansı yakalayabiliriz” dedi.

 

BABA GÜL’DEN TEBRİK

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Oğlum İsmail Hakkı Gül milletvekilliği aday adaylık başvurusunu yaptı. Kendisini tebrik ediyor, çıktığı bu kutlu yolda başarılar diliyorum. Gençleri siyasete kazandırmak ve teşvik etmek adına doğru bir adım olduğu kanaatindeyim” dedi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa