Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
CLK’DAN KURUMSAL EĞİTİM
CLK’DAN KURUMSAL EĞİTİM
Antalya, Isparta ve Burdur’daki 1.7 milyonu aşan abonesi olan  CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş, kurumsal eğitimlerine devam ediyor.  Müşterilerin ve çalışanların ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak; bireysel vekurumsal...
19 Ağustos 2015 19:22
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya, Isparta ve Burdur’daki 1.7 milyonu aşan abonesi olan  CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş, kurumsal eğitimlerine devam ediyor. 

Müşterilerin ve çalışanların ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak; bireysel vekurumsal gelişimlerine katkıda bulunmak amacıylahazırlanan ve yaklaşık dört aydır süren eğitimlerin bu haftaki ayağında”Motivasyon” başlıklı bir eğitim verildi. İzgören Akademi Akdeniz Kurumsal Projeler Yöneticisi Oytun Yumşak tarafından verilen eğitim ile çalışanların, motivasyonun, iş tatminlerinin ve morallerinin artması hedeflendi.

CLK Akdeniz Elektrik personeli, kurumsal eğitim çalışmaları kapsamında daha önce; “Stressiz Zaman Yönetimi, İletişim’in 5 Anahtarı, Müşteri İlişkileri ve Satışın Şifreleri” konularında eğitimler aldı. Kurumsal eğitim çalışmaları kapsamındabugüne kadar25 eğitim grubuna eğitimler verildi. Kurumun 2015 yılı eğitim takvim planlamasına göre yıl sonuna kadar ortalama 350 çalışan, 5 başlıkta, 35 ayrı eğitim almış olacak. Tüm bu çalışmaların yanında, aynı süreçte sahada görev yapan 500 CLK Akdeniz Elektrik personeli de 10 ayrı eğitim grubu halinde “Müşteriyle İletişim” eğitimi alacak.

DSC_0117

CLK Akdeniz Elektrik çalışanları, 2016 yılında da hizmet kalitesini artıracak, sektöre artı değer katacak bireysel ve kurumsal eğitimler almaya devam edecek.

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa