Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
CLK’DAN, SÖZLEŞME İMZALAYANA İNDİRİM
CLK’DAN, SÖZLEŞME İMZALAYANA İNDİRİM
Antalya, Burdur, Isparta Bölgesi’nin görevli elektrik tedarik şirketi CLK Akdeniz Elektrik sağladığı indirimli elektrikle vatandaşın yüzünü güldürüyor. Serbest tüketici olarak değerlendirilen aboneler elektriği CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş’den indirimli...
21 Ocak 2016 22:41
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya, Burdur, Isparta Bölgesi’nin görevli elektrik tedarik şirketi CLK Akdeniz Elektrik sağladığı indirimli elektrikle vatandaşın yüzünü güldürüyor.

Serbest tüketici olarak değerlendirilen aboneler elektriği CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş’den indirimli olarak temin edebilecek. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun 2016 yılı için serbest tüketici limitini 3600 kWh olarak belirlemesinin ardından yazılı bir açıklama yapan CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş Genel Müdürü Halit Bakal, uygulama hakkında şu bilgileri verdi:

“Aylık elektrik faturası yaklaşık 120 TL ve üzerinde olan abonelerimiz, indirimli elektrik kullanma hakkına sahiptir. Serbest tüketici statüsünde olan elektrik kullanıcıları şirketimizle elektrik satış sözleşmesi imzalayarak indirimli elektrikten faydalanabilecek. Serbest tüketici olarak değerlendirilen ve henüz herhangi bir indirimli tarifede yer almayan yaklaşık 80 bine yakın abonemiz var. Bu abonelerimiz için ait oldukları gruplara göre, yani sanayi, ticarethane ve meskenler için uyguladığımız avantajlı tarifelerimiz ve dönemsel pek çok kampanyamız mevcut”.

AYNI HİZMET DAHA UCUZA

İndirimli elektrik hakkından yararlanmanın çok kolay olduğunu ve herhangi bir ek maliyet içermediğini vurgulayan Bakal, sözleşme imzalayan abonelerin karşılaştıkları tek farkın faturalarındaki indirimli fiyat olduğunu, elektrik tesisatında veya sayaçta bir değişiklik yapılmadığını belirtti.

Öte yandan Türkiye’nin diğer bölgelerinde yer alan serbest tüketicilerin de CLK Akdeniz Elektrik Perakende A.Ş farkıyla indirimli elektrik hakkından faydalanabileceğini ifade eden Bakal, elektrik satış sözleşmesi imzalanmasından itibaren abonelerin avantajlı fiyatlardan da yararlanabileceğini bu işlemler için müşterinin herhangi bir masrafı ve ödemesi olmayacağını ifade etti. Halit Bakal ayrıca, indirimlerden faydalanmak isteyen abonelerin, CLK Akdeniz Elektrik Müşteri Hizmet Merkezleri’ne başvurabileceğini de sözlerine ekledi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa