Kapat
Çocuk Şehri Projesi
Çocuk Şehri Projesi
Konyaaltı Belediye Başkanı ve CHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, Siteler Mahallesine bir yıl içinde 4 milyon lira yatırım yaptıklarını söyledi. Seçime sayılı günler kala temposunu artıran Konyaaltı Belediye...
24 Mart 2014 11:54
Font1 Font2 Font3 Font4

Konyaaltı Belediye Başkanı ve CHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, Siteler Mahallesine bir yıl içinde 4 milyon lira yatırım yaptıklarını söyledi.

Seçime sayılı günler kala temposunu artıran Konyaaltı Belediye Başkanı ve CHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, son olarak Siteler Mahallesi’nde bölge sakinleriyle bir araya geldi. Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek seçim otobüsüyle geldiği toplantı alanında vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Başkan Muhittin Böcek, yeni dönemde ise Siteler Mahallesi’ne çocukların hayal dünyasını süsleyen Balonkent Çocuk Şehri Eğlence ve Eğitim Parkı Projesini hayata geçireceklerini söyledi

Konyaaltı Belediye Meclis üyesi adaylarının ve CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Pınar Toğaç’ın da hazır bulunduğu mahalle toplantısına, Muhittin Böcek eşi Havva Böcek’le birlikte katıldı.

Konyaaltı Belediyesi’nin son 15 yılda yaptığı ve yeni beş yıllık dönem içinde yapılacak olan hizmetlerin anlatıldığı tanıtım filmi ardından kürsüye çıkan Başkan Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak Siteler Mahallesi’nde hizmete açılan kapalı semt pazarının ardından 3’ü revize olmak üzere 5 yeni parkın yapımını ve sıcak asfalt çalışmalarını tamamladıklarını söyledi.

Mollayusuf, Uncalı ve Uluç mahalleleriyle yaklaşık 40 bin kişiye hizmet veren Siteler Mahallesi Kapalı Semt Pazar Yeri’ni geçtiğimiz günlerde hizmete açtıklarını dile getiren Muhittin Böcek, bununla birlikte Siteler Mahallesi’nde 2 yeni parkın yapımını ve sıcak asfalt çalışmalarını da tamamladıklarını kaydetti.

muhittin-bocek-siteler-mahallesi

Hizmete açılan kapalı semt pazarının 1 milyon 550 bin liraya mal olduğunu ifade eden Böcek, bay ve bayan mescit, engelli tuvaleti, zabıta odası, ses ve ışık sistemiyle Siteler Kapalı Pazar Yeri’nin Antalya’nın en modern Pazar yerlerinden biri olduğunu söyledi. Muhittin Böcek, yaklaşık 2 milyon liraya mal olan parklarla mahalle sakinleri, koşu parkuru, fitness spor aletleri, çocuk oyun grubu ve oturma alanlarına da kavuştuğunu bildirdi. 200 bin liraya mal olan yatırımla da mahallede yol ve kaldırımları yenilediklerini kaydetti.

Başkan Muhittin Böcek, yeni dönemde ise Siteler Mahallesi’ne çocukların hayal dünyasını süsleyen Balonkent Çocuk Şehri Eğlence ve Eğitim Parkı Projesini hayata geçireceklerini söyledi. Başkan Böcek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı’nın Güney-Doğusu’nda kentsel dönüşümün tamamlandığını 8 bin 500 metrekare alanda Balonkent Çocuk Şehri Eğlence ve Eğitim Parkı Projesini hayata geçireceklerini bildirdi. Başkan Böcek bilim temalı oyun ekipmanlarının bulunacağı alanda çocukların, sadece okuyarak değil deneyerek ve gözlemleyerek öğrenebileceklerini kaydetti.

Konuşmasının ardından mahalle sakinlerinden büyük alkış alan Başkan Böcek, yeni hedeflere yine hep birlikte yürüyeceklerini söyledi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa