Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Davut Çetin’den Rus Kozmonota davet
Davut Çetin’den Rus Kozmonota davet
Davut Çetin’den Rus Kozmonota davet Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, geçtiğimiz günlerde Rus uzay istasyonundan Antalya fotoğrafı paylaşan Rus Kozmonot Sergey Ryazanskiy’e davette bulundu. ...
23 Ekim 2017 11:54
Font1 Font2 Font3 Font4

Davut Çetin’den Rus Kozmonota davet

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, geçtiğimiz günlerde Rus uzay istasyonundan Antalya fotoğrafı paylaşan Rus Kozmonot Sergey Ryazanskiy’e davette bulundu. 

Rus Uzay istasyonunda görevli Roscosmos Kozmonotu Sergey Ryazanskiy geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesapları üzerinden Antalya’nın gece görüntüsünü paylaştı. “Antalya Akdeniz’in bir açık hava müzesi” şeklinde bir not ile yaptığı paylaşıma pek çok beğeni ve yorum alan Ryazanskiy’e bir teşekkür de Başkan Davut Çetin’den geldi. Rus Kozmonota sosyal medya üzerinden teşekkür ederek en kısa sürede Antalya’ya beklediğini ifade eden Davut Çetin, Antalya’nın her yerden güzel göründüğüne değindi.

paylaşım kozmonot
Rus Kozmonotun kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum alan fotoğrafını ekleyerek paylaşan Başkan Davut Çetin, “Antalya’nın tanıtımı için böyle paylaşımlar çok önemli. Umarız Rus Kozmonot Sergey Ryazanskiy uzaydan görüntülediği bu güzelliği dünyaya geri döndüğünde ziyaret eder” dedi.

davut çetin atsoYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa