Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
DEDE TORUN HAYIRSEVERLER ARSA BAĞIŞLADI
DEDE TORUN HAYIRSEVERLER ARSA BAĞIŞLADI
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kemer İlçesinde üzerine Kız imam Kız Lisesi yapılacak arsayı bağışlayan dede torun hayırseverler Halil Kale ve Memiş Alp Taşpınar ile protokol imzaladı.   Valilikte gerçekleşen protokol...
2 Temmuz 2016 01:57
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kemer İlçesinde üzerine Kız imam Kız Lisesi yapılacak arsayı bağışlayan dede torun hayırseverler Halil Kale ve Memiş Alp Taşpınar ile protokol imzaladı.

 

Valilikte gerçekleşen protokol imza töreninde konuşan Vali Münir Karaloğlu, dede torun hayırseverlere teşekkür ederek: “Dede ve torunun birlikte bağış yapmaları bu hayra ayrı bir önem katıyor ve örnek teşkil ediyor. Bu arsa uzun yıllar Antalya ve Kemer çocuklarına hizmet edecek. Rabbim hayırlarınızı kabul etsin. Eğitimde hayırsever desteğini önemsiyoruz. Antalya’da son 15 yılda kamu 3 bin 600  derslik yapmış, Eğitime Destek Kapsamında 3 bin 600 derslikte hayırseverler yapmış ” dedi.

Vali Karaloğlu, hayırseverlerden okulun yapımına da katkı sağlamalarını isteyerek, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihat Feslihan’dan arsa ve üzerine yapılacak Kız İmam Hatip Lisesi Hakkında bilgi aldı.

Hayırseverler Halil Kale ve Memiş Alp Taşpınar da, eğitime yapacakları katkıya vesile olan Vali Karaloğlu ve emeği geçenlere teşekkür ederek, mutluluklarını ifade ettiler.

Protokol törenine Kemer Kaymakamı Mustafa Cihat Feslihan,  İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan ve diğer yetkililer de katıldı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa