Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
DEMOKRASİ NÖBETİ TAÇLANIYOR
DEMOKRASİ NÖBETİ TAÇLANIYOR
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer 15 Temmuz darbe girişimiyle tüm illerde başlayan demokrasi nöbetinin 7 Ağustos Pazar günü Antalya’da unutulmaz bir akşamla son bulacağını belirtti. İstanbul’da Cumhurbaşkanı Recep...
6 Ağustos 2016 16:55
Font1 Font2 Font3 Font4

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer 15 Temmuz darbe girişimiyle tüm illerde başlayan demokrasi nöbetinin 7 Ağustos Pazar günü Antalya’da unutulmaz bir akşamla son bulacağını belirtti.

İstanbul’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasi parti liderleri ve milyonların katılacağı “Demokrasi ve Şehitler” Mitingi ile eş zamanlı başlayacak programa Dışişleri Bakanı Sn. Mevlüt Çavuşoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel, ilçe Belediye Başkanları, STK ve siyasi parti temsilcileri katılacak.

Bu tarihi güne tanık olmak için tüm Antalyalıları cumhuriyet meydanına davet eden Rıza Sümer şunları söyledi “Demokrasimize, milli iradeye darbe vurmak isteyen bir takım karanlık eller FETO terör örgütü ile bir kez daha sahneye çıkmıştır. Ancak Milletimiz 15 Temmuz’dan itibaren unutulmayacak bir kahramanlık göstermiş ve bir kez daha gereken cevabı en iyi şekilde vermiştir. Bizde Antalya olarak ilk günden itibaren Başkomutanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın emri ile meydanlarda nöbetteyiz. Sn. Cumhurbaşkanımız talimatıyla bu pazar inşallah nöbetimiz taçlanmış olacak. Bizde bu tarihi güne şahitlik etmek için Cumhuriyet meydanımızda olacağız. Bu coşkuya bu tarihi güne tüm Antalyalı hemşerilerimizi davet ediyorum.

 

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa