Kapat
DENİZDEN ÜÇ HİLAL ÇIKTI
DENİZDEN ÜÇ HİLAL ÇIKTI
  MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Av. Cengizhan Gököz Yat Limanında Daha Temiz Bir Muratpaşa İçin Etkinliği Düzenledi. Antalya Muratpaşa’nın çevre temizliğine, değerlerine ve denizlerine sahip çıkılması gerektiğini belirten Milliyetçi...
23 Mart 2014 12:22
Font1 Font2 Font3 Font4

 

MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Av. Cengizhan Gököz Yat Limanında Daha Temiz Bir Muratpaşa İçin Etkinliği Düzenledi.

Antalya Muratpaşa’nın çevre temizliğine, değerlerine ve denizlerine sahip çıkılması gerektiğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cengizhan Gököz, Antalya Muratpaşa’nın her bölgesinin eşit hizmet alacağını ve tüm değerlerine sahip çıkmak için bu etkinliği düzenledik dedi.

DSC_5275

Gököz, Bugün arkadaşlarımızla birlikte sabah Beach Park’ta sahil kenarının temizliğini yaptık ve dalgıç arkadaşlarımızla denizimi temizledik, Antalya Muratpaşa ve Yat limanının sahipsiz olmadığını göstermek adına Daha Temiz Bir Muratpaşa etkinliğini düzenledik ve Antalya hiçbir zaman sahipsiz değil, sahipsiz de kalmayacak” dedi.

DSC_5236

DSC_5192

Yat Limanında düzenlenen etkinlikte dalgıçlar Denizden, Türk Bayrağı, Üzerinde Mustafa Kemal Atatürk olan Bayrağı ve Üç Hilal’li Bayrağı çıkardılar ve MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cengizhan Gököz ve Antalyalılar hep birlikte Kaleiçinin surlarına astılar. Cengizhan Gököz afişli teknelerde Yat Limanına yanaşarak görsel şov yaptılar

DSC_5283YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa