Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
DESTEK YAĞDI: Muhittin Böcek TT oldu
DESTEK YAĞDI: Muhittin Böcek TT oldu
Sosyal medyada yer alan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumunun kötüye gittiği yönündeki haberlere önce Büyükşehir Belediyesi’nden ardından CHP Antalya İl Başkanlığı’ndan yalanlama geldi. BÜYÜKŞEHİR’DEN AÇIKLAMA Antalya Büyükşehir...
10 Eylül 2020 00:48
Font1 Font2 Font3 Font4

Sosyal medyada yer alan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumunun kötüye gittiği yönündeki haberlere önce Büyükşehir Belediyesi’nden ardından CHP Antalya İl Başkanlığı’ndan yalanlama geldi.

1

BÜYÜKŞEHİR’DEN AÇIKLAMA

118251421 3200216353401020 4866132205997759491 n

Antalya Büyükşehir Belediyesi”nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada; “Sosyal medyada asılsız ve çirkin haberler dolaşmaktadır. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek’in durumu yoğun bakıma alındıktan sonra daha iyiye gitmekte olup tedavisine devam edilmektedir. En yakın zamanda bizlerle olacaktır” denildi.

chp antalya il başkanı nusret bayar çevre 001

BAŞKAN BAYAR’DAN AÇIKLAMA

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nusret Bayar yaptığı yazılı açıklamada, “Koronavirüs tedavisi gören Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’in sağlık durumuyla alakalı sosyal medyada ve kamuoyunda yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Başkanımız Muhittin Böcek’in rutin tedavisine titizlikle devam edilmekte, sağlık durumu düne göre daha iyiye gitmektedir. Başkanımızın bir an önce sağlığına kavuşmasını, görevinin başına dönerek hizmetlerine devam etmesini temenni ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

TWİTTER’DA TT OLDU

Yapılan bu açıklamaların ardından Twitter ve Facebook başta olmak üzere sosyal medya kanallarından Başkan Böcek’e destek yağdı. Milletvekilleri, belediye başkanları, partililer ve Antalyalılar yayınladıkları mesajlarda Muhittin Böcek’e acil şifalar dilediler.

MENDERES TÜREL’E TEPKİ

Bu arada önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in, bu ortamda eski ve yeni dönem hizmetlerini kıyasladığı bir paylaşım yapması tepkilere neden oldu. Bu paylaşımı eleştiren CHP İl Başkanı Nusret Bayar , “Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek hastanede yatarken, M. Türel gülümseyerek hizmet kıyaslaması paylaşımı yapıyor. Böyle bir zamanda böylesi bir paylaşım gelenek ve göreneklerimize, evrensel insanlık değerlerine sığar mı! Diyecek kelime bulamıyoruz. YAZIKLAR OLSUN!” şeklinde mesaj yayınladı. Partililer ve vatandaşlarda Menderes türel”in bu paylaşımına çeşitli eleştiriler de bulundular.

SOSYAL MEDYADA YER ALAN PAYLAŞIMLARDAN BAZILARIYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa