Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
DİKKAT! BU YOL TRAFİĞE KAPANIYOR
DİKKAT! BU YOL TRAFİĞE KAPANIYOR
7 Mayıs’ta 1 haftalığına trafiğe kapanıyor Ali Çetinkaya Caddesi, Büyükşehir Belediyesi’nin  kentsel tasarım ve yayalaştırma projesi kapsamında Meydan Kavşağı bölümünden başlayarak Ali Çetinkaya Caddesi’ndeki 493 Sokağa kadar olan bölüm 7...
5 Mayıs 2018 20:51
Font1 Font2 Font3 Font4

7 Mayıs’ta 1 haftalığına trafiğe kapanıyor

Ali Çetinkaya Caddesi, Büyükşehir Belediyesi’nin  kentsel tasarım ve yayalaştırma projesi kapsamında Meydan Kavşağı bölümünden başlayarak Ali Çetinkaya Caddesi’ndeki 493 Sokağa kadar olan bölüm 7 Mayıs Pazartesi günü trafiğe kapatılıyor.

Dünyanın ilk müze konseptli caddesi haline getirilecek, görsel güzellik katan bina cepheleri, modern kaldırımları, rengârenk gölgelikleri, kent mobilyaları, aydınlatması ile Antalya’ya gelenlerin görmeden gitmeyeceği bir bölgeye dönüşecek olan Ali Çetinkaya Caddesi’nde çalışmalarda artık sona yaklaşılıyor. Büyükşehir Belediyesi’nin bölgede yapacağı çalışmalar kapsamında Meydan Kavşağı tarafından başlayarak Ali Çetinkaya Caddesi’ndeki 493 Sokak ve 1349 Sokak’a kadar olan bölüm 7-13 Mayıs tarihleri arasında bir haftalığına taşıt trafiğine kapatılacak.

ali çetinkayaYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa