Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
DİSK’TEN KUMBUL’A ZİYARET
DİSK’TEN KUMBUL’A ZİYARET
Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Akdeniz Bölge Temsilcisi Cemal Aybar ve yöneticiler Hikmet Dikici ile Vedat Küçük CHP Muratpaşa ilçe Başkanı Ahmet Kumbul ve yönetimini ziyaret etti. Muratpaşa ilçe başkanı Kumbul...
13 Ocak 2016 17:19
Font1 Font2 Font3 Font4
Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Akdeniz Bölge Temsilcisi Cemal Aybar ve yöneticiler Hikmet Dikici ile Vedat Küçük CHP Muratpaşa ilçe Başkanı Ahmet Kumbul ve yönetimini ziyaret etti.
Muratpaşa ilçe başkanı Kumbul ; Emek dünyasının sorunları ve çözüm önerileri,Chp Muratpaşa İlçe Yönetiminin yeni örgütlenme yapısı ve toplumsal muhalefetin örgütlenmesi üzerine yapılan sohbet sonrası birlikte düzenleyeceğimiz seminer ve çalıştaylar konusunda fikir birliğine vardıklarını ifade etti. Kumbul; ” Bundan sonra bir çok sivil toplum örgütüyle olacağı gibi Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonuyla koordineli birşekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz.Ortak bir akıl çerçevesinde bu karanlık günlerden nasıl çıkabileceğimizi ,beraber çalıştaylar düzenleyerek insan hakları ve işçi hakları konusunda nasıl bir örgütlenmeye gitmemiz gerektiğini birlik içerisinde ortaya çıkaracağız.” dedi.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa