Kapat
DÖŞEMEALTI VENEDİK GİBİ
DÖŞEMEALTI VENEDİK GİBİ
Antalya’nın Döşemealtı İlçesi’ne bağlı Orta Mahalle ve Çığlık yağmura teslim oldu. Okul bahçeleri, parklar, bahçeler ve yollar sular altında kaldı.   Çığlık, Ayanlar ve Orta Mahalle’nin alt yapı sorununu ortadan...
6 Mart 2014 17:40
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya’nın Döşemealtı İlçesi’ne bağlı Orta Mahalle ve Çığlık yağmura teslim oldu. Okul bahçeleri, parklar, bahçeler ve yollar sular altında kaldı.

 

Çığlık, Ayanlar ve Orta Mahalle’nin alt yapı sorununu ortadan kaldırdığını iddia eden Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’un doğru söylemediği bir kez daha ortaya çıktı. Dün yağan yağmur nedeniyle yaklaşık 600 nüfuslu Orta Mahalle ve Çığlık adeta yağmura teslim oldu.Orta Mahalle’deki okul bahçeleri, parklar, araziler ve yollar göle döndü. Öğrenciler ve yaşlılar başta olmak üzere bölge halkı evlerine gidebilmek için yollarını değiştirmek zorunda kaldı. Top oynayıp gezinti yapmak isteyen öğrenciler biriken sular nedeniyle zor anlar yaşadı.

IMG_0017

Orta Mahalle’de yaşananların rezil durumda olduğunu söyleyen Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili ve CHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Mimar Turgay Genç bölge halkına geçmiş olsun dileğinde bulundu. Genç, “Mevcut Bşkan Orta Mahallesi’nin alt yapısını bitirdiğini ve önceki yıllarda yaşanan sel baskınlarının olmayacağını söylemişti. Ancak sözlerinin doğru olmadığını bir kez daha gördük, mağdur olan başta öğrencilerimiz olmak üzere tüm Orta Mahalleli ve Çığlıklı vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Sayın Tursun Venedik’i Döşemealtı’na getireceğim derken Çığlık ve Orta Mahalle’de alt yapıyı unutmuş olmalı” dedi.

IMG_0044

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa