Kapat
Döşemealtı’nda CHP rüzgarı
Döşemealtı’nda CHP rüzgarı
CHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Mimar Turgay Genç’e destek amaçlı düzenlenen konvoya yüzlerce araç katıldı.   Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen araç konvoyu Yeşilbayır Seçim Ofisi önünden start aldı. Daha sonra...
3 Mart 2014 22:33
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Mimar Turgay Genç’e destek amaçlı düzenlenen konvoya yüzlerce araç katıldı.

 

Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen araç konvoyu Yeşilbayır Seçim Ofisi önünden start aldı. Daha sonra Döşemealtı İlçe Merkezi’nden Kömürcüler, Aşağıoba, Dereli, Kevşirler Mahallelerine oradan da Ekşili Beldesi, Camili, Killik Mahallesi, Karaveliler Beldesi, Ilıca, Kovanlık, Yağca, Çığlık, Karaman, Nebiler’den Kepez Keptur’dan devam edildi ve Yeşilbayır’da sona erdi.

turgay-genc-konvoy1.jpg2.jpg3

CHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Turgay Genç, İlçe Başkanı Haluk Yalçın, Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Kekeç, CHP Meclis Üyesi adaylarının da yer aldığı konvoya yüzlerce araç katıldı. Araçlar CHP bayrakları ve Başkan Adayı Turgay Genç’in posterleriyle süslendi.

turgay-genc-konvoy1.jpg2

 

Konvoyun geçtiği her güzergahta vatandaşların yoğun ilgisi ve tezahuratları coşkuyu daha da arttırdı. Konvoya katılan ve destek veren herkese teşekkür eden Genç, “Son derece başarılı ve güzel bir organizasyonla İlçemizin büyük bir bölümünü CHP’li kardeşlerimizle birlikte gezdik, halkımızdan gördüğümüz ilgi bizi gururlandırdı” dedi. Turgay Genç ve konvoya katılanlar Ilıca Yeni Camii’de okunan mevlid’e de katıldı.

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa