Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Dr. Ali Kızılateş resmen aday
Dr. Ali Kızılateş resmen aday
CHP Antalya İl Başkan Adayı Dr. Ali Kızılateş, İl binası önünde yaptığı açıklamayla adaylığını resmen açıkladı. Mevcut yönetimin tüm seçimlerde başarısız olduğunu vurgulayan Kızılateş, “, Başarısızlığı görmeyip koltuk hırsına kapılanlar...
19 Aralık 2015 21:53
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP Antalya İl Başkan Adayı Dr. Ali Kızılateş, İl binası önünde yaptığı açıklamayla adaylığını resmen açıkladı. Mevcut yönetimin tüm seçimlerde başarısız olduğunu vurgulayan Kızılateş, “, Başarısızlığı görmeyip koltuk hırsına kapılanlar devrimci olamazlar. Sizleri kandırıyorlar, büyük çaplı bir tiyatro oynanıyor. Antalya’nın devrimci bir  il başkanına ihtiyacı var” dedi

Cumhuriyet Hallk Partisi İl Başkan Adayı Dr. Ali Kızılateş, parti il binası önünde açıklamayla adaylığını resmen duyurdu.  Kendisinin doktor olmasını sağlayan  cumhuriyete borcunu ödemek için aday olduğunu kaydeden Kızılateş ,  “CHP Atatürkçülükten, Kuvayi Milliye’den, altı ok ilkelerinden devrimci ve anti-emperyalist bir tavır sergilemekten uzak bir parti haline dönüşmektedir. Bu anlayışın kitlelere umut verme ve heyecanlandırma olasılığı da yoktur. Her girilen seçim kaybedecektir. Ben partimi Antalya’da birinci parti yapmak için İl Başkanlığı görevini talep ediyorum “ şeklinde konuştu.

ali-kızılates

İLKELİ BİR DURUŞ İÇİN

CHP İl Başkan Adayı Ali Kızılateş, açıklamasında şunları söyledi; “ Cumhuriyet biziz, hepimiziz. Cumhuriyet güzel ve aydın insanlar yetiştirmiştir. Ben beni hekim yapan, bu noktalara getiren  cumhuriyete borcumu ödemek için aday oldum. Siyaset kurumuna karşı toplumda giderek artan bir güvensizlik var. İkincisi siyasette bir yozlaşma var. 2 şeye ihtiyacımız var. Birincisi ilkeli bir duruş, omurgalı olacağız. İkinci de devrimci tavır ihtiyacıdır. Partimizin ilkelerine sahip çıkacağız. Altı oka sahip çıkacağız. Dik duruş tam bağımsız Türkiye özlemidir. Altı oka sahip çıkmaktır.

dr-ali-kızılateş

İL YÖNETİMİ BAŞARISIZ

Bu il yönetimi döneminde partimizde çok ciddi başarısızlıklar ve sıkıntılar yaşandı. Halkın yüzüne bakacak halimiz yok. Bu yozlaşmış yüzlerle bu parti gitmez. CHP benim kişisel meselem değildir. Bizim zincirlerimizi kırmamız lazım. CHP’de yanlış şeyler oluyor. Benim CHP il Başkanlığı’na belki ihtiyacım yok ama Antalya’nın Devrimci bir il başkanına çok ihtiyacı var. Devrimci tavrın takınılmadığı her yere aday olurum. Yeni seçilmiş 600 delegeden çoğunlu il başkan adaylarının tanıtımlarına dahi katılmamaktadır. Bu da delegelerin vesayet altında olduğu şüphesine yol açmaktadır.

ali-kızılateş-3

TİYATRO OYNANIYOR

Seçimlerden başarısızlıkla çıkmış olan bir il başkanının tekrar aday olma cesaretini gösterebilmesi pişkinliktir. Başarısız olunca istifa etmek bir erdemdir, Başarısızlığı görmeyip koltuk hırsına kapılanlar devrimci olamazlar. Sizleri kandırıyorlar, büyük çaplı bir tiyatro oynanıyor. Büyük yalanlar söylüyorlar. Bu siyaset kurnazlarına prim vermeyin.

ali-kızılateş1

HEDEF: BİRİNCİLİK

CHP Atatürkçülükten, Kuvayi Milliye’den, altı ok ilkelerinden devrimci ve anti-emperyalist bir tavır sergilemekten uzak bir parti haline dönüşmektedir. Bu anlayışın kitlelere umut verme ve heyecanlandırma olasılığı da yoktur. Her girilen seçim kaybedecektir. Ben partini Antalya’da birinci parti yapmak için İl Başkanlığı görevini talep ediyorum.

 

 Dr. Ali Kızılateş resmen aday Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa