Kapat
DÜLGEROĞLU’NA SEVGİ SELİ
DÜLGEROĞLU’NA SEVGİ SELİ
  Ak Parti Finike Belediye Başkan Adayımız Nail Dülgeroğlu’nun, Yeşilyurt’ta Seçim Bürosu’nda yaptığı toplantı çok büyük ilgi gördü.  PATRONLARIN UŞAĞI DEĞİLİZ Açılış konuşmasını yapan Turunçova Belediye Başkanı Mehmet Salur, MHP...
24 Mart 2014 12:22
Font1 Font2 Font3 Font4

 

Ak Parti Finike Belediye Başkan Adayımız Nail Dülgeroğlu’nun, Yeşilyurt’ta Seçim Bürosu’nda yaptığı toplantı çok büyük ilgi gördü. 

PATRONLARIN UŞAĞI DEĞİLİZ

Açılış konuşmasını yapan Turunçova Belediye Başkanı Mehmet Salur, MHP saflarından kendisine atılan iftiralara yanıt verdi. Salur, ‘‘Bu partinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, İl Başkanı, İl Başkan Yardımcısı, Meclis Üyesi Durdali Uzunboy ve Kaan Osman Sarıoğlu aylardır kapıma gelip bizimle çalış diye yalvarıyorken Mehmet Salur çok iyiydi de şimdi mi kötü oldu? Osman evime kadar geldi, ‘seni başkan yardımcısı yapacağım’ dedi. Reddettim, çünkü resmi iyi görmedim. Çünkü biz sizlerin başkanı olacağız. Onlar gibi iki üç tane patronun uşağı olmayacağız. 30 Mart günü kişilerin değil halkın emrinde olacak başkanı seçin’’ diye konuştu.

 

ESNAFLARDAN TABELA VERGİSİ ALINMAYACAK

Sözlerine, ‘‘Büyük projeler, büyük tecrübelerle yapılır, büyük tecrübeler de arkamda gördüğünüz gibi dev kadrolar ister’’ diyerek başlayan Ak Parti Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, ‘‘Biz size hizmet için geliyoruz. Bu kadronun neler yapabileceğini bir düşünün! Yeşilyurt için de özel projelerimiz var. Yıllar önce buranın simgesi olan Delice deresi şimdi kurudu. Dereyi ıslah edip tekrar eski canlılığına kavuşturacağız. Büyük Finike’de esnaf kardeşlerimizden tabela vergisi almayacağız’’ dedi.

finike-nail-dulgeroglu

PATRONLAR ONDAN, İŞÇİLER BENDEN YANA

Dülgeroğlu, ‘‘MHP’nin yanındayız diye boy boy fotoğraf çektiren bu patronlardan biri dün Ömer Çırpar ile görüşme yaptı. Nail Başkan aldı başını gidiyor, gelin birleşelim diye… Anladılar artık kazanma şanslarının kalmadığını. Birleşerek beni devirmeye çalışacaklar akılları sıra. Geçen seçimde de yaptılar bütün oyunları ama havalarını aldılar. Halk yine bana güvendi ve beni seçti. Çünkü onun yanında patronlar vardı, benim yanımda işçi kardeşlerim var’’ diye konuştu.

nail-dulgeroglu-finike

KUKLA BELEDİYE BAŞKANI OLURSA

MHP’nin mitingine patronlar tarafından zorla çağrılan fabrika işçilerine seslenen Belediye Başkanımız, ‘‘İşçi kardeşim merak etme! Betonun Finike’de 90 liraya satıldığı bir beton santrali ve plastik fabrikası kuracağız. Burada da tecrübeli işçi kardeşlerimiz başta olmak üzere gençlerimize de istihdam sağlayacağız. O patronlar hayatınıza tümüyle müdahale edebileceklerini sanıyorlar. Sözünü dinlemeyen işçini işten çıkarıyorsan, kuklan belediye başkanı olsa bu halka neler çektirirsin kim bilir’’ dedi.

yeşilyurt-nail-dulgerogluYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa