Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Dülgeroğlu’ndan çözüm sözü
Dülgeroğlu’ndan çözüm sözü
Dülgeroğlu’ndan çözüm sözü Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Finike’nin merkeze uzak mahallerine sefer yaptı. Mahallelerde sıcak ve yoğun ilgiyle karşılanan Dülgeroğlu,...
7 Mart 2019 12:12
Font1 Font2 Font3 Font4

Dülgeroğlu’ndan çözüm sözü

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Finike’nin merkeze uzak mahallerine sefer yaptı. Mahallelerde sıcak ve yoğun ilgiyle karşılanan Dülgeroğlu, mahalle sorunlarını bildiğini ve seçilmesi halinde sorunların çözümü konusunda söz verdi.

Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dülgeroğlu, seçim çalışmaları kapsamında sabah saatlerinde kahvaltı da hal esnafıyla bir araya geldi. Daha sonra Alacadağ Mahallesi’nde bulunan mermer ocağında çalışan işçileri ziyaret etti. Öğle yemeğini işçilerle beraber yapan Nail Dülgeroğlu, sohbetin ardından mermer ocağından ayrıldı.

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Dülgeroğlu, daha sonra Seçim Koordinasyon Merkezi’nden meclis üyesi adaylarıyla beraber Büyükşehir Yasası ile beraber Finike’ye bağlanan mahalleleri ziyaret etti. İlk olarak Yazır Mahallesi’ni ziyaret eden Dülgeroğlu, sonrasında ise sırasıyla Kargıcak, Dağbağ ve Ernez Mahalleleri’ne ziyaret gerçekleştirdi. Mahallelerde ilgiyle karşılandı.

“4 mahalleyi ziyaret etti”

Mahallelerin sorunlarını bildiğini ve seçilmesi halinde bu sorunları çözeceğinin sözünü veren Nail Dülgeroğlu, “Ben 2014 yılında seçimi kaybettikten sonra arkadaşlarımla beraber bütün Finike’yi karış karış gezmeye devam ettim. Bu esnada bütün mahallelerimizin sorunlarını da tek tek not aldım. Sizlerin mahallelerinizde yaşanan sorunları çok iyi biliyorum. Bu sorunlar zor ve yapılması mümkün olmayan sorunlar değil. Ben eğer sizlerin desteğiyle seçimi kazanırsam, bu basit olan sorunlarınızı en kısa sürede çözeceğime söz veriyorum” dedi.

Akşam geç saatlere kadar Finike’nin uzak mahallelerini ziyaretinin ardından, Seçim Koordinasyon Merkezi’ne(SKM) dönen Dülgeroğlu, kendisini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti. Burada kendisini bekleyen vatandaşlara seslenen Dülgeroğlu, Regaip Kandili dolayısıyla yarın Finike’de seçim otobüslerinden müzik çalınmayacağını ifade ederek tüm islam aleminin Regaip Kandili’ni kutladı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa