Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Ece-Efe öğrencilerle zeytin fidanı dikti
Ece-Efe öğrencilerle zeytin fidanı dikti
EXPO 2016’nın maskotları Ece-Efe “EXPO 2016 Antalya Okullarla Buluşuyor” projesi kapsamında Antbirlik İlkokulu’nu ziyaret etti. Öğrencilere ve öğretmenlere EXPO 2016’nın anlatıldığı etkinliğin sonunda sevimli maskotlar Ece-Efe öğrencilerle birlikte okul bahçesine...
31 Aralık 2015 14:07
Font1 Font2 Font3 Font4

EXPO 2016’nın maskotları Ece-Efe “EXPO 2016 Antalya Okullarla Buluşuyor” projesi kapsamında Antbirlik İlkokulu’nu ziyaret etti. Öğrencilere ve öğretmenlere EXPO 2016’nın anlatıldığı etkinliğin sonunda sevimli maskotlar Ece-Efe öğrencilerle birlikte okul bahçesine zeytin fidanı dikti.

Gelecek yıl 23 Nisan’da “Çiçek ve çocuk” temasıyla kapılarını açacak olan EXPO 2016 Antalya Ajansı’nın okul tanıtım etkinlikleri sürüyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenlenen “EXPO 2016 Antalya Okullarla Buluşuyor” projesi kapsamında 5 Aralık’tan bu yana Antalya merkezde 17 okul, Aksu İlçesi’nde 6, Kemer İlçesi’nde 3, Manavgat İlçesi’nde 4 olmak üzere toplamda 30 okul ziyaret edildi. 30 Mart’ta sona erecek proje kapsamında 200 okulun ziyaret edilmesi hedefleniyor.

EXPO 2016 Antalya Ajansı Tanıtım ve Halkla İlişkiler Direktörlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında Antbirlik İlköğretim Okulu da ziyaret edildi. EXPO 2016’nın maskotları Ece-Efe’nin de katıldığı okul tanıtım etkinliğinde ajans çalışanları tarafından ilk olarak öğretmenlere EXPO 2016 anlatıldı ve tanıtım CD’leri ile broşürler verildi.

Ajans çalışanları daha sonra okulun öğrencilerine de EXPO 2016 Sergi Alanı hakkında bilgi verdi. Etkinliğin sonunda EXPO 2016’nın sevimli maskotları Ece-Efe öğrencilerle birlikte okulun bahçesine zeytin fidanı dikti. Öğrenciler, Ece-Efe ile birlikte fidana toprak atıp, cansuyu verdi.

Ajans çalışanlarına böylesi bir etkinlik düzenledikleri için teşekkür eden Okul Müdürü Mehmet Karsavurdan, şunları söyledi:

“Çok güzel bir etkinlikti. Bizim de okul olarak bir projemiz var EXPO Ajansı ile birlikte yürütüyoruz. Antalyamız’a hayırlı uğurlu olsun. Biz de okul olarak EXPO’ya elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz.”

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa