Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
EFSANE BAŞKAN YENİDEN ADAY
EFSANE BAŞKAN YENİDEN ADAY
Önceki dönem Finike Belediye Başkanı Nail Dülgeroğlu yeniden başkanlığına aday olacağını açıkladı.  Türkiye’de 25 yıl görev yaparak en uzun süre belediye başkanlığı görevini yürüten Başkan unvanına sahip olan Nail Dülgeroğlu,...
29 Mart 2018 20:18
Font1 Font2 Font3 Font4

Önceki dönem Finike Belediye Başkanı Nail Dülgeroğlu yeniden başkanlığına aday olacağını açıkladı. 

Türkiye’de 25 yıl görev yaparak en uzun süre belediye başkanlığı görevini yürüten Başkan unvanına sahip olan Nail Dülgeroğlu, 2019 yılındaki seçimlerde yeniden Finike Belediye Başkanlığı’na aday olacağını açıkladı. Sosyal medyadan adaylık duyurusu yapan Nail Dülgeroğlu hangi partiden aday olduğunu açıklamazken bu konuda önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacağını bildirdi.

DÜLGEROĞLU’NUN SOSYAL MEDYADAN YAPTIĞI AÇIKLAMA ŞÖYLE;

nail dülgeroğlu

Sevgili Finikeliler…
2019 Belediye seçimlerine tam 365 gün kaldı.Geride kala dört yıl da; Huzur içinde, kardeşce yaşadığımız Finike’miz bir korku şehri durumuna getirildi.
Kimin, neyi yönettiği belli olmayan belediyecilik anlayışı sonucu, ayaklar baş oldu ve yönetilemeyen bir Finike ile karşı karşıya kaldık.
Plansız ve programsız yönetilen ve borçsuz devir alınan ilçe belediyemiz, şuan itibarı ile 40 Milyon ( eski para ile 40 Trilyon ) liradan fazla borcun altına girdi, yoksullaştı.
Ancak ne üzücüdür ki ; Kimse bizden hesap soramaz anlayışında olan bazıları, ilçe belediyemiz yoksullaşırken, kaynağı nereden geldiği bilinmeyen bir şekilde inanılmaz zenginleşti.
İş yapıyor imajı yaratmak ve ”Ben yaptım oldu,, anlayışıyla Finike’mizin doğal ve yapay güzelliklerinin bir çoğu yok edildi.

indir 1
Belediye yönetimindeki daha nice olumsuzluklara rağmen; Önümüzdeki yerel seçimlerde Finike’mizi yönetmeye talip, yeterli birikimde, Finike’de siyasi karşılığı olan bir aday veya adaylar bu güne kadar kamuoyu önüne çıkmadı.
Finike’de yaşayan insanların şahsıma olan desteği ve teveccühü, tarafımdan beklentileri ve daha sonra açıklayacağım birçok nedenler sebebiyle 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde FİNİKE BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY OLMAYA KARAR VERDİM. 

indir
Dört yıl boyunca; Kimseyle siyasi polemiğe girmedim. Bundan sonraki süreçte de ”İt dalaşı,, anlayışı ile siyaset yapmayacağım. Şahsıma atılan iftira ve dedikodulara da zamanı gelince tabiki gerekli cevapları vereceğim.
Siyasi partiler demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarıdır. Ancak unutulmamalıdır ki, demokrasilerde asıl vazgeçilmez olan halktır. Bu nedenlerle parti konusundaki tercihimi, Finike halkının genelini kucaklayabilecek bir siyasi partiden yana kullanacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu konudaki kararımı da, siz değerli Finike’lilere ve kamuoyuna kısa sürede açıklayacağım.

nail dulgeroglu
İnanıyorum ki, önce Allah, sonra siz değerli Finike’lilerin desteği ile; Barış ve kardeşliğin hakim olduğu, huzur içinde yaşayacağımız ve özlemini duyduğumuz bir Finike ile güzel günlere hep beraber kavuşacağız.
Bu duygularımla sizlere ve Finikemize hayırlı ve güzel hizmetler yapacaksam, Allah bu kutsal görevi bana nasip etsin,
Allah utandırmasın.
Sagılarımla… Nail DülgeroğluYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa