Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
EMNİYET HAREKETE GEÇTİ
EMNİYET HAREKETE GEÇTİ
Akdeniz Havadis’in özel haberiyle kamuoyuna duyurduğu ”Kaza İsyanı’ üzerine harekete geçen Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Orta Mahalle’de gerekli önlemleri aldı. Antalya Emniyet Müdürlüğü açıklamasında şöyle denildi: Bazı basın yayın organlarında,...
4 Şubat 2017 18:50
Font1 Font2 Font3 Font4

Akdeniz Havadis’in özel haberiyle kamuoyuna duyurduğu ”Kaza İsyanı’ üzerine harekete geçen Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Orta Mahalle’de gerekli önlemleri aldı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü açıklamasında şöyle denildi:

Bazı basın yayın organlarında, “Kepez İlçesi Altınova Orta Mahallesinde bulunan kavşakta her hafta en az 2-3 kez trafik kazası yaşandığı ölümlü kaza yaşanmadan bir çözüm bulunması” şeklinde haberler yayınlandığı görülmüştür.

İŞTE O HABER

KAZA VE İSYAN

 KAZA SAYISI AZ

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğümüzce yapılan incelemede, gazete haberine konu olan yerde 2016 yılı içerisinde 2 adet yaralamalı trafik kazası, 2 adet de maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiş, 2017 yılı içerisinde ise kaza meydana gelmediği tespit edilmiştir.
altınova trafik kazası 001
YAZIŞMALAR YAPILDI
Kepez İlçesi Altınova Orta Mahallesinde bulunan Yüce sokak, 39. Sokak ve Andızlı Sokaklarının kesiştiği 4 yönlü kontrolsüz kavşak ili ilgili olarak trafik yoğunluğu ve geçiş önceliği ile ilgili işaret ve levhalarının yerleştirilmesi ve gerekli fiziki tedbirlerin alınması yönünde ilgili kurumlarla yazışmalar yapılmıştır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa