Kapat
ENGELLİLERDEN EMNİYETE PLAKET
ENGELLİLERDEN EMNİYETE PLAKET
Antalya Aktif Engelliler Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği, Trafik Tescil Şube Müdürlüğü’ne teşekkür belgesi verdi Antalya Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan açıklamada şunlar kaydedildi;   Antalya Emniyet Müdürlüğü binasının fiziki şartlarının engelli...
4 Mayıs 2014 15:22
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Aktif Engelliler Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği, Trafik Tescil Şube Müdürlüğü’ne teşekkür belgesi verdi

Antalya Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan açıklamada şunlar kaydedildi;

 

Antalya Emniyet Müdürlüğü binasının fiziki şartlarının engelli erişimine uygun hale getirilebilmesi için yaptırılan asansör, rampa, engelli tuvaleti, yönlendirici kabartma zemin döşemeleri, yönlendirici yazı levhaları v.b. birçok iyileştirme yapılmıştır.

Antalya Emniyet Müdürlüğümüz birimlerinden Trafik Tescil Şube Müdürlüğü, 25 Mart 2013 tarihi itibari ile Meltem Mahallesi Dumlupınar Bulvarı yan yolu 3839 Sokak Muratpaşa adresinde hizmet vermeye başlamıştır.

29.04.2014 tarihi itibari ile engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın iş ve işlemlerini daha kolaylıkla takip edebilmesi, binaya giriş çıkışlarının daha kolay bir ortamda yapılması için Trafik Tescil Şube Müdürlüğü hizmet binasına engelli asansörü yapılarak faaliyete geçirilmiştir. Ayrıca görme engelli vatandaşlarımızın ulaşımının sağlayabilmesi amacıyla gerekli yer işaretlemeleri yapılmıştır.

Bunların yanında 2 adet engelli sandalyesi temin edilmiş olup, engelli vatandaşlarımızın şube içerisindeki işlemleri kolaylaştırılmıştır. Trafik Tescil Şube Müdürlüğü görevlilerimiz tarafından yardım talebinde bulunan engelli vatandaşlarımız bina girişinden alınarak, işlemi yapacak görevlinin yanına götürülüp işlemleri tamamlandığında tekrar bina çıkışına kadar refakat edilmektedir.

Antalya Aktif Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından, Trafik Tescil Şube Müdürlüğüne engellerin aşılmasına yönelik verdikleri gönülden destek ve katkılardan dolayı teşekkür belgesi takdim edilmiştir.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa