Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Ersan yeniden başkan seçildi
Ersan yeniden başkan seçildi
Cumhuriyet Halk Partisi Sarıveliler İlçe Başkanı Ahmet Ersan, tek aday olarak girdiği ilçe kongresinde 2’inci kez başkan seçilerek güven tazeledi. Ersan, “ Tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Görevimin bilincindeyim” dedi. Cumhuriyet...
29 Aralık 2019 19:07
Font1 Font2 Font3 Font4

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıveliler İlçe Başkanı Ahmet Ersan, tek aday olarak girdiği ilçe kongresinde 2’inci kez başkan seçilerek güven tazeledi. Ersan, “ Tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Görevimin bilincindeyim” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Karaman ilçe kongreleri devam ederken Sarıveliler İlçe Örgütü’nün kongresi de tamamlandı. Kongreye CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, İl Başkanı Kadir Ergin ve İl yönetim kurulu üyeleri ile Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ,  İl eski Başkanı Cem Kağnıcı, Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Koç, İyi Parti İlçe Başkanı Mehmet Aytekin, Sarıveliler, Göktepe, Civler, Uğurlu, Çukurbağ, Işıklı, Günder, Mencek, Adiller, Ortaköy, Turcalar ve Esentepe’den partililer katıldı.

İKİNCİ KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ

İlçe kongresinde tek aday olarak seçime giren Ahmet Ersan, 62 ilçe delegesinden 56’nın oyunu olarak ikinci kez CHP Sarıveliler İlçe Başkanı seçildi. Kongreye 4 delege katılmazken, 2 delegenin oyları da geçersiz sayıldı.

1

GÖREVİMİN BİLİNCİNDEYİM

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, İl Başkanı Kadir Ergin başta olmak üzere kongreye katılan herkese ve kendisini yeniden başkanlığa layık gören delegelere teşekkür eden Ahmet Ersan, “Yönetim kurulu olarak; karlı dağları aşarak yanımıza gelen ve her zaman yanımızda olan partililerimi sevgi ve saygıyla kucaklıyoruz.  Bana verdiğiniz bu önemli görevin bilincindeyim. Birlikte laik cumhuriyetimizi koruyacağız. Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi, yaşasın tam bağımsız Türkiye!” şeklinde konuştu.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa