Kapat
EŞİT HİZMET SÖZÜ
EŞİT HİZMET SÖZÜ
Eşit Hizmet Temiz Siyaset” ilkesi ile yola çıkan CHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Adayı Ümit Uysal önce çeşitli mahallelerde seçmenlerle buluştu.   Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muratpaşa Belediye Başkan adayı...
2 Mart 2014 16:10
Font1 Font2 Font3 Font4

Eşit Hizmet Temiz Siyaset” ilkesi ile yola çıkan CHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Adayı Ümit Uysal önce çeşitli mahallelerde seçmenlerle buluştu.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal, Muratpaşa’nın arka yüzüyle buluşmaya devam ediyor. Doğuyaka, Yeşildere ve Gebizli Mahalle sakinleri ile buluşan CHP’li Uysal’a bu programında CHP Büyükşehir Belediye Başkanı ve başkan adayı Mustafa Akaydın’da destek verdi. Uysal’ın ikinci durağı ise Ermenek Mahallesi oldu.

miting (4)

 

56 MAHALLEYE EŞİT HİZMET

“Muratpaşa Bizimdir Bizim Kalacak” sloganları eşliğinde konuşmasına başlayan Uysal, “Muratpaşa 56 mahallesi ile birçok kentten büyük biri ilçedir. Biz yola eşit siyaset söylemi ile çıktık. Amacımız Muratpaşa’mızın her mahallesini eşit hizmet alır noktaya taşımaktır. Yeşildere Mahallesi’ndeki hak sahibi arkadaşlarımızın mağduriyetini de biliyoruz. Ele ele gönül gönüle katılımcılığı esas alarak hukukun el verdiği ölçüde samimi belediyecilik hizmeti vermeyi hedefliyoruz” dedi.

UYUMLU BELEDİYECİLİĞİN ADRESİ

Ermenek Mahalle toplantısında 20 yıllık siyasi geçmişine değinen Uysal, “Bizim güvencemiz temiz geçmişimizdir. Sözümüzün arkasında olduğumuzu herkes bilir. Burada da tapu sorunlarımızın olduğunu biliyorum. Hukuken hiçbir eksiği olmadığı halde tapu alamayan vatandaşlarımız var. Her çözüm yolunu beraberce takip edeceğiz” diye konuştu. Uysal’a destek isteyen  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ise “Sandıktan Ümit Uysal ile birlikte çıkacağız ve uyumlu belediyecilik hizmetinin örneği olacağız” diye konuştu.

 

KOMİTENİN BAŞINDA BİR KADIN

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan ve meclis üyesi adaylarının da hazır bulunduğu mahalle toplantılarına katılan CHP Muratpaşa Belediye Başkan aday adaylarından olan seçim komite başkanı Deniz Filiz ve kadın kolları başkanı Sultan Yeğen’de katılımcılar tarafından büyük ilgi ile karşılandı. CHP Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal’ın seçim kampanyasını komite başkanı olarak yürüten Deniz Filiz’in özverili katkısı CHP’lilerden büyük alkış aldı.

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa