Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ESNAFIN ACI GÜNÜ
ESNAFIN ACI GÜNÜ
Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok, bir süredir tedavi gördüğü Ankara Çankaya ilçesine bağlı Söğütözü semtinde bulunan Özel TOBB Etü Hastanesinde yaşam mücadelesini kaybederek hayata gözlerini yumdu....
28 Mart 2016 18:13
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok, bir süredir tedavi gördüğü Ankara Çankaya ilçesine bağlı Söğütözü semtinde bulunan Özel TOBB Etü Hastanesinde yaşam mücadelesini kaybederek hayata gözlerini yumdu.

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB)Başkanı Abdullah Sevimçok, bir süre önce kalp rahatsızlığı ile ilgili olarak Antalya’da geçirmiş olduğu operasyonun ardından rahatsızlığının tekrar nüksetmesi üzerine Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı Söğütözü semtinde bulunan Özel TOBB Etü Hastanesine kaldırılmış ve orada ikinci bir operasyon daha geçirmişti.

abdullah-sevimcok

Geçirmiş olduğu bu yeni operasyonun ardından yaklaşık bir haftadır yoğun bakım servisinde yatmakta olan Başkan Sevimçok 27 Mart 2016 Pazar gecesi yaşam mücadelesini kaybederek hakkın rahmetine kavuştu.

Tüm sevenleriyle birlikte esnaf camiasını da yasa boğan Başkan Sevimçok’un cenazesi 28 Mart 2016 pazartesi günü (bugün) Antalya Muratpaşa Camiinde kılınacak ikindi namazı sonrasında Andızlı mezarlığında toprağa verilecek.  Değerli Başkan Abdullah Sevimçok’a Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm esnaf teşkilatımıza da baş sağlığı diliyoruz.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa