Kapat
EVCİLMEN’DEN HODRİ MEYDAN
EVCİLMEN’DEN HODRİ MEYDAN
CHP’den istifa eden Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen DSP’ye  hızlı bir transfer gerçekleştirdi.Süleyman Evcilmen bugün 11 de Çağlayan Spor Salonu’n da yapacakları  toplantıya halkı şu sözlerle davet etti.”Biz yola çıktığımızda...
15 Şubat 2014 14:32
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP’den istifa eden Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen DSP’ye  hızlı bir transfer gerçekleştirdi.Süleyman Evcilmen bugün 11 de Çağlayan Spor Salonu’n da yapacakları  toplantıya halkı şu sözlerle davet etti.”Biz yola çıktığımızda ilk sözümüz ‘Halk’ oldu. Biz karanlıkta ışık, umutsuzlukta umut olduk. Şimdi bize yapılan haksızlığa karşı vereceğimiz onur mücadelemiz için Çağlayan Spor Salonu’nda buluşuyoruz.”

                                        

                      dsp-evcilmen

 

PANDORA’NIN KUTUSU AÇILDI

CHP içinde paniğin başladığını, oylarında düşüşün başladığını savunan Süleyman Evcilmen, “Pandoranın kutusu açılmıştır. Bundan sonra hodri meydan. Yüreğimizdeki güvercinleri gökyüzüne salarak gökyüzünü beyaza boyacağız. Öyle bir tablo yapacağız adı sevgi, dostluk, vefa olacak. Bu son dizeler vefasızlara. Alan alır” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

BEYAZ GÜVERCİNİN UÇURDU

Konuşmanın ardından DSP İl Başkanı Metin Oktay parti rozetini Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen’e taktı ve onunla birlikte beyaz güvercinleri havaya bıraktı.

Çağlayan Spor Salonu’nda düzenlenen toplantıda DSP’nin Muratpaşa Belediye Başkan Adayı olarak konuşan Süleyman Evcilmen , CHP’ye yüklendi. “Evcilmen, entrikalarla koltuk savaşı vererek kendi açılarından 30 Mart’ı riske sokmuşlardır. Pandora’nın kutusu açıldı. Ne çıkacağını göreceğiz.Beyaz güvercinini uçurarak resmen DSP’li olan Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen” Biz ise yüreğimizdeki güvercinleri salarak gökyüzünü beyaza boyayacağız. Muratpaşa’yı rant peşinde koşanlara bırakmayacağız” dedi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa