Kapat
“EVCİLMEN’E BAŞKA PARTİ YAKIŞMAZ”
“EVCİLMEN’E BAŞKA PARTİ YAKIŞMAZ”
CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in bir kez daha partilerinden aday gösterilmemesi ve ardından gelişen olaylarla ilgili değerlendirmede bulundu. CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, Muratpaşa Belediye...
11 Şubat 2014 20:22
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in bir kez daha partilerinden aday gösterilmemesi ve ardından gelişen olaylarla ilgili değerlendirmede bulundu.

CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in bir kez daha partilerinden aday gösterilmemesi ve ardından gelişen olaylarla ilgili değerlendirmede bulundu. Kök, bir başka partiden aday olmasını ise Evcilmen’e yakıştırmayacağını söyledi.

Evcilmen’in yeniden aday yapılmamasının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun takdiri olduğunu ifade eden Devrim Kök, “Siyasi partilerde seçim dönemlerinde bu tür şeyler olabilir. Elbette herkesin gönlünden aday olmak geçer ama siyasi partilerin kendi iç işleyişi vardır, tüzüğü vardır. Bunun en tepesindeki yetki de Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’ndadır. Kendi takdirleridir. Genel Başkanımız neyi takdir ettiyse biz onun arkasındaoluruz. Partimiz için ne gerekiyorsa çalışmaya devam ederiz.” açıklamasında bulundu.

Süleyman Evcilmen’in aday gösterilmemesinden sonra gelişen olaylarla ve yapılan eylemlerle ilgili de konuşan Kök, “Bütün siyasi partilerde bu tür şeyler seçim dönemlerinde olur. Bu dönemler beklentilerin en yüksek olduğu dönemlerdir. Beklentilerine cevap bulamayan arkadaşlar, çevresindeki insanlar zaman zaman duygularıyla hareket edebilirler. Bu dönemde duygularıyla hareket eden arkadaşlarımızı olacaktır ama CHP’ye zarar vermez. CHP her zamanki gibi Antalay’ad başarılı şekilde yoluna devam eder.” diye konuştu.

Evcilmen’in bir başka partiden aday olacağı iddiasının konuşulduğunu söyleyen Kök, kendilerine istifasıylailgili ulaşan bir evrak olmadığını belirterek, “Açıkçası Süleyman Evcilmen’e böyle bir şeyi yakıştırmayız.” dedi.

Kaynak: Haber Aktüel“EVCİLMEN’E BAŞKA PARTİ YAKIŞMAZ” Yazısına 3 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa