Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
EXPO 2016’da devir teslim yapıldı
EXPO 2016’da devir teslim yapıldı
EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreterliği’ne atanan Kazım Aydın, görevi Haşmet Suiçmez’den devraldı. Suiçmez, Aydın’a yeni görevinde başarılar dilerken, Aydın ise EXPO 2016 Antalya’yı en güzel şekilde gerçekleştirme hedefinden ödün...
14 Aralık 2015 18:28
Font1 Font2 Font3 Font4

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreterliği’ne atanan Kazım Aydın, görevi Haşmet Suiçmez’den devraldı. Suiçmez, Aydın’a yeni görevinde başarılar dilerken, Aydın ise EXPO 2016 Antalya’yı en güzel şekilde gerçekleştirme hedefinden ödün vermeden çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in göreve gelmesinin ardından,  EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreterliği’nden istifasını sunan Haşmet Suiçmez’in yerinen atanan Kazım Aydın, 12 Aralık tarihinde göreve başladı. Bugün de EXPO 2016 Antalya Ajansı Binası’nda devir teslim töreni yapıldı.

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcılarının da hazır bulunduğu devir teslimde Suiçmez, Genel Sekreter Kazım Aydın’a çiçek vererek görevinde başarılar diledi. Suiçmez, “Sayın Genel Sekreterimiz Kazım Bey’e yeni görevinde başarılar diliyorum. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi aslolan bu ülkenin, bu şehrin, bu projeyi kendisine layık bir şekilde tamamlamasıdır. Umarım açılıştan kapanışa kadar coşkuyla herkesin mutlu ayrılacağı bir proje olacaktır. Şimdiden yapacağı emekler için de Sayın Genel Sekterime başarılar diliyorum. Tekrar hayırlı olsun” dedi.

Kazım-Aydın-Haşmet-Suiçmez1

Genel Sekreter Aydın da Haşmet Suiçmez’e çiçek takdim ederek, bugüne kadar Türkiye’nin ilk EXPO’su, EXPO 2016 Antalya için gösterdiği emek ve çabalar için teşekkür etti. Aydın şunları söyledi:

“Burada bir görev değişikliği oldu. Bunu bir bayrak yarışı olarak görüyorum. Dün sahayı gezdiğimde inşaatların yaklaşık yüzde 80’inin kısa bir sürede tamamlandığını gördüm. Ve bunlarda Haşmet Bey’in çok büyük katkısı olduğunu düşünmekteyim. Kendisine bugüne kadar yaptığı çalışmalar ve katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki görevinde de başarılar diliyorum. “

Suiçmez, devir teslim töreninin ardından çalışma arkadaşlarına veda ederek Ajans’tan ayrıldı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa