Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
FARKINDALIK VE DANS FESTİVALİ Değişim İle Özgürleş!
FARKINDALIK VE DANS FESTİVALİ  Değişim İle Özgürleş!
FARKINDALIK VE DANS FESTİVALİ Değişim İle Özgürleş! Yenilenmeyi ve değişimi mi arzuluyorsunuz? Hem yenileneceğiniz ve dinleneceğiniz hem de eğlenceli danslarla coşacağınız bir tatilin hayalini mi kuruyorsunuz? O zaman hayatınızı sonsuza...
23 Temmuz 2018 13:36
Font1 Font2 Font3 Font4

FARKINDALIK VE DANS FESTİVALİ Değişim İle Özgürleş!

Yenilenmeyi ve değişimi mi arzuluyorsunuz? Hem yenileneceğiniz ve dinleneceğiniz hem de eğlenceli danslarla coşacağınız bir tatilin hayalini mi kuruyorsunuz? O zaman hayatınızı sonsuza kadar değiştirmeye ne dersiniz?

Dünya Değişim Akademisi “Değişim İle Özgürleş” konsepti ile bu bayram Antalya’da Akra Hotel’de Uluslararası Farkındalık Festivali düzenliyor. 21-26 Ağustos tarihlerinde tam 6 gün, Akdeniz’in muhteşem kıyılarından birinde, Antalya’da enfes bir tatil olanağı hazırlanıyor. 15 farklı Değişim çalışması ile tepeden tırnağa değişirken, harika dans partileriyle coşabilir, Beydağları manzarasında deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Günlük rutin yaşamın sıkıcılığından uzaklaşarak değişime uyanmak için düzenlenen bu Farkındalık ve Dans Festivali, yenilenmek ve değişmek için müthiş bir fırsat. Heyecan ve adrenalin arayanlardan sakinlik ve sükunet hayaliyle dolu olanlara, çocuklu ailelerden kaşif gezginlere kadar herkese hitap ediyor. Yenilenmek, değişmek ve özgürleşmek isteyenler kaçırmayın!!

görsel 1

Festivaldeki Değişim Programları;

* Özgüven, Yaratıcılık, İçsel Güç, Merhamet, Saf Sevgi, Tatminlik, İletişim Yeteneği, Zihinsel Güç ve Evrenle Bağlantı gücünün geliştirilmesine yönelik 9 özel çalışma.

* İnteraktif Söyleşi – Tüm Sorulara Cevaplar, Dans Workshopları ve Dans Partisi, Film ve Tiyatro gösterimi. Sunumlar ve kitaplar.

* Stres Yönetimi Çalışması: Strese neden olan olaylar ve durumlar karşısında verilen tepkilerin yönetimi.

* Öfkeyi Dönüştürme Sanatı: Öfkeyi fark etme, kaynağını anlama ve sevecenliğe dönüştürme.

* Korkuyu Aşma Sanatı: İnsanı felç eden korku duygusu aşıldığında yaşamı doyasıya yaşama sevincini deneyimleme.

* Depresyondan Özgürleşme Sanatı: Yaşama sevinci tükendiğinde karanlığa gömülmek yerine yaşama daha fazla tutunmayı sağlama.

Türkiye’nin cennet mekanlarında her ay Farkındalık Festivalleri düzenleyen ilk ve tek kurum Dünya Değişim Akademisi etkinliği, yurt içi ve dışından katılabilecek herkese açık. Organizasyona ev sahipliği yapan deniz kıyısındaki otel, ince zevklerle donatılmış ve gastronomiden hizmete kadar kendine özgü stili ile üstün kalite anlayışına sahip bir tatil olanağı sunuyor.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa