Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Fener alayı yürüyüşü ve Şebnem Ferah Konseri
Fener alayı yürüyüşü ve Şebnem Ferah Konseri
Milli Mücadelenin 100’üncü yılı büyük coşkuyla kutlanacak Fener alayı yürüyüşü ve Şebnem Ferah Konseri Antalya Büyükşehir Belediyesi,Milli Mücadelenin 100. Yılı’nı büyük bir coşkuyla kutlayacak. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda...
17 Mayıs 2019 09:20
Font1 Font2 Font3 Font4

Milli Mücadelenin 100’üncü yılı büyük coşkuyla kutlanacak

Fener alayı yürüyüşü ve Şebnem Ferah Konseri

Antalya Büyükşehir Belediyesi,Milli Mücadelenin 100. Yılı’nı büyük bir coşkuyla kutlayacak. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Konyaaltı Varyantı’ndanCumhuriyet Meydanı’na fener alayı düzenlenecek. Ardından ünlü sanatçı Şebnem Ferah konser verecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi,Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ayak bastığı Milli Mücadelemizin 100. yılını büyük bir coşkuyla kutlayacak. Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı olan Pazar günü, saat 21.00’da Konyaaltı varyantından Cumhuriyet Meydanı’na fener alayı düzenlenecek. Dev Türk Bayrağı eşliğinde gerçekleştirilecek fener alayı yürüyüşünün ardından saat 22.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda ünlü sarkıcı Şebnem Ferah Antalyalılarla buluşacak.19 Mayıs coşkusu Şebnem Ferah konseriyle katlanacak.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, büyük bir coşku ve heyecanla kutlanacak olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Fener Alayı ve Şebnem Ferah konserine tüm Antalyalıları davet etti.

19 mayıs tasarım


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa