Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
FENER ALAYINA DAVET
FENER ALAYINA DAVET
ANTALYA’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na sayılı gün kala, ‘fener alayı’ için birlik ve beraberlik çağrısı yapıldı. Attalos Heykeli önünde bir araya gelen Türkiye Cumhuriyeti İçin El Ele Platformu...
14 Mayıs 2015 19:18
Font1 Font2 Font3 Font4

ANTALYA’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na sayılı gün kala, ‘fener alayı’ için birlik ve beraberlik çağrısı yapıldı.

Attalos Heykeli önünde bir araya gelen Türkiye Cumhuriyeti İçin El Ele Platformu üyeleri, Gençlik ve Spor Bayramı’nın kutlanacağı 19 Mayıs’ta düzenlenecek fener alayı için birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. Grup adına açıklama yapan platform sözcüsü İbrahim Daş, Türk ulusunu ve Antalya halkını devletimize parlamenter sistemimize sahip çıkmaya çağırıyoruz” dedi. Daş, “Yurta barış dünyada barış diyenler, Cumhuriyetimizin geleceğinden kaygı duyanlar, Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkanlar, ‘Mustafa Kemal’in askerleyiz’ diyenler, ‘Cumhuriyetin bekçileriyiz’ diyenler, ‘Türk genci olarak buradayız’ demenin tam vaktidir. Büyük halk yürüyüşü ile bayramımızı kutlayalım” diye konuştu.

fener-alayi-icin-birlik-ve-beraberlik-cagrisi_3785_dhaphoto1

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa