Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Feridun Bahşi doğduğu topraklarda
Feridun Bahşi doğduğu topraklarda
Feridun Bahşi doğduğu topraklarda   İYİ Parti Antalya 1. sıra milletvekili adayı Feridun BAHŞİ 03 Haziran Pazar günü memleketi Antalya’nın Döşemealtı ilçesine bir günlük ziyarette bulundu. Döşemealtı’na giden ekipte İYİ...
6 Haziran 2018 09:20
Font1 Font2 Font3 Font4

Feridun Bahşi doğduğu topraklarda

 

İYİ Parti Antalya 1. sıra milletvekili adayı Feridun BAHŞİ 03 Haziran Pazar günü memleketi Antalya’nın Döşemealtı ilçesine bir günlük ziyarette bulundu.

Döşemealtı’na giden ekipte İYİ Parti milletvekili adayı Feridun BAHŞİ ile birlikte milletvekili adaylarından Meryem AYDOĞAN da hazır bulundu.

Partinin ilçe teşkilatı Döşemealtı’na girişte milletvekili adaylarını karşılayarak faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundu.

2

İlçeye yapılan ziyaret kapsamında Yığmalar mahallesi pazar yerini gezen Feridun BAHŞİ ve Meryem AYDOĞAN pazar esnafıyla selamlaşarak uzun süre sohbet etti.

Pazar esnafından iftariyelik alışverişlerini yapan milletvekili adayları; İYİ Parti iktidarıyla birlikte tarım politikalarının düzene konulacağını, vatandaşın yeniden doğal gıdayı uygun fiyata tüketebileceğini ve bu sayede pazar esnafının yeniden yüzünün güleceğini bildirdi.

3

Daha sonra sırasıyla Bademağacı ve Dağbeli mahallelerine geçen İYİ Parti milletvekili adayları Feridun BAHŞİ ve Meryem AYDOĞAN meydanlarda toplanan kalabalığa hitap ettiler.

Mahallelilerin dile getirdiği siyaset, ekonomi ve sandık güvenliğine ilişkin sorular Feridun BAHŞİ tarafından cevaplandı.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de değinen BAHŞİ, İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral AKŞENER’in hedef ve projelerinden bahsetti.

İftar vakitnde Piyadin mahallesine ulaşan Feridun BAHŞİ, Küçükbaşkan ailesi tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.

4

İftar yemeğinin ardından sıcak ve samimi karşılamalara tek tek teşekkür eden Feridun BAHŞİ gece geç saatlerde ilçeden ayrılarak programını tamamladı.

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa