Kapat
FERİDUN BAHŞİ, İYİ PARTİ’NİN PROJELERİNİ ANLATTI
FERİDUN BAHŞİ, İYİ PARTİ’NİN PROJELERİNİ ANLATTI
İYİ Parti’nin Antalya’dan 1. Sıra adayı olarak gösterdiği emekli Ağır Ceza Reisi ve Hukukçu Feridun Bahşi 9 Haziran günü seçim çalışmaları kapsamında Antalya Yol-İş Sendikası 1.Nolu Şubeyi, Alevi Kültür Dernekleri...
10 Haziran 2018 12:12
Font1 Font2 Font3 Font4

İYİ Parti’nin Antalya’dan 1. Sıra adayı olarak gösterdiği emekli Ağır Ceza Reisi ve Hukukçu Feridun Bahşi 9 Haziran günü seçim çalışmaları kapsamında Antalya Yol-İş Sendikası 1.Nolu Şubeyi, Alevi Kültür Dernekleri Kepez Şubesini, Kepez Atatürk Mahallesi Muhtarlığını ve Antalya Sebze Hali ticarethanelerinden Nevzat Akcan Tarım Ürünleri ve Gıda’yı ziyaret etti. Akşam saatlerinde Antalya Umut Medya canlı radyo yayınına katılan Bahşi davetli bulunduğu iftar programıyla seçim çalışmalarını noktaladı.

Yol-İş Sendikası 1.No.lu Şube temsilcileriyle bir araya gelen Feridun Bahşi İYİ Parti’nin alın teri ile geçimini sağlayanlara yönelik projelerinden bahsetti. Çalışanların emeğinin zayi olmasından şikâyet eden Feridun Bahşi, geçim sıkıntısıyla mücadele etmek zorunda olan işçilerin sendikal haklarının kısıtlandığını, ancak İYİ Parti’nin bu hakları iade etmekle birlikte itibarın iade edileceğini belirtti.

Sendika temsilcileriyle olumlu bir havada geçen buluşmanın ardından Alevi Kültür Dernekleri Kepez Şubesine geçen Feridun Bahşi burada Alevi inancına mensup vatandaşların yaşadığı sorunlarla ilgili istişarelerde bulundu. İYİ Parti’nin parti programında açıkça yer verilen Alevilik kültürünü aktaran Feridun Bahşi, Ak Parti hükümetleri döneminde gerekli ehemmiyetin verilmediğinin altını çizdi. Asgari 400. Bin seçmeni bulunan ve genel merkezi Ankara’da bulunan 8 şubeli derneğin en önemli beklentisinin hukuki kabul olduğu dernek temsilcileri tarafından söylendi. Bu bağlamda İYİ Parti’nin Alevilerin beklentilerini karşılamak için parti programında ifade edildiği gibi ders kitaplarında yer verilen ifadelerin, cemevlerinin hukuki statüsünün ve diğer sorunlarının aşılacağını belirtti. Merkezde yer alarak toplumun her kesimini kucaklayan İYİ Parti’nin bu konuda yapacağı çalışmalar için destek istendi.

Kepez ilçesi ATATÜRK Mahallesi muhtarlığına uğrayan Feridun Bahşi ve ekibi muhtar Memduh Aydınca ile genel seçimlere ilişkin sohbet etti. Seçmenlerin oy kullanacakları bölgelere intikal edip etmedikleri ve seçmen kağıtlarını teslim alıp almadıkları soruldu.

Seçim turlarında esnaf ziyaretlerini aksatmayan Feridun Bahşi, farklı türden KOBİlerle görüş alışverişinde bulunarak Antalya’nın gelir hanesine katkıda bulunan işletmelere değer verdiğini gösterdi. Seze halinde Nevzat Akcan Tarım Ürünleri ve Gıda ile görüşen Bahşi, tarımsal kalkınma projelerini tanıttı. Olumlu geri dönüşler alan Feridun Bahşi, Antalya’da tarım yoluyla geçimini sağlayan çalışanlar ve işletmelerin ihracata yönelmesininin önündeki engellerin kaldırılması için çalışacağını ifade etti.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa