Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
FESTİVAL GÖZ DOLDURDU
FESTİVAL GÖZ DOLDURDU
16. Antalya Uluslar arası Piyona Festivali’nde Cumartesi akşamı usta piyanist Hüseyin Sermet ve Borusan Quartet ile müzikseverlere eşsiz bir oda müziği deneyimi sundu. 21 Kasım akşamında AKM’de düzenlenen özel oda...
22 Kasım 2015 18:52
Font1 Font2 Font3 Font4

16. Antalya Uluslar arası Piyona Festivali’nde Cumartesi akşamı usta piyanist Hüseyin Sermet ve Borusan Quartet ile müzikseverlere eşsiz bir oda müziği deneyimi sundu.

21 Kasım akşamında AKM’de düzenlenen özel oda müziği konseri Romantik besteci Robert Schumann’ın bestelediği Romance No.1 ile açıldı.Bu bölüme, Berlin’de Obua eğitimini sürdüren genç müzisyen Demre Erdem damga vurdu.

Konserin ilk yarısının ikinci duo eseri, Şostakoviç’in Piyano Çello Sonatı Op.40, Çağ Erçağ ve Hüseyin Sermet tarafından seslendirildi.

1448183838__MG_0209

Mozart’ın Fa Majör Obualı Quartet eseriyle açılan konserin içinci yarısında,uluslararası başarılara imza atan Borusan Quartet, usta piyanist Sermet ile birlikte Schumann’ın Piyanolu Kentet’ini müzikseverlerle buluşturdu.

Eşsiz bir oda müziği deneyimi yaşatan konserin ardından müzikseverler, tüm sanatçıları dakikalarca alkış yağmuruna tuttu.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa