Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
FİNİKE, ANKARA HAVALARI İLE COŞTU
FİNİKE, ANKARA HAVALARI İLE COŞTU
FİNİKE Festivali ve Hasyurt Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında sahneye çıkan Ankaralı Ayşe, izleyenleri coşturdu. Bu yıl 27’ncisi gerçekleştirilen Finike Festivali ile 24’üncü Hasyurt Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında, festival alanında Ankaralı...
15 Mayıs 2015 13:01
Font1 Font2 Font3 Font4

FİNİKE Festivali ve Hasyurt Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında sahneye çıkan Ankaralı Ayşe, izleyenleri coşturdu.

Bu yıl 27’ncisi gerçekleştirilen Finike Festivali ile 24’üncü Hasyurt Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında, festival alanında Ankaralı Ayşe konser verdi. Konseri, Kaymakam Mesut Yakuta, eşi Derya Yakuta, Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, eşi Dilek Sarıoğlu, festival programına katılmak üzere ilçeye gelen kardeş şehir Budapeşte 2’nci Bölge Belediye Başkanı Zsolt Lang ile beraberindeki grup ve Finikeliler izledi.

Topuklu ayakkabıyla sahneye gelen şarkıcı, rahat oynayabilmek için ayakkabılarını çıkarıp babet giydi. Konser sırasında başına örtü de takan Ankaralı Ayşe, Yörük kızı olarak hayranlarının karşısına çıkmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Bir süre sonra sahneden inerek davetlilerin arasına karışan şarkıcı, bedensel engelli hayranlarıyla da yakından ilgilendi.
finikeliler-ankarali-ayse-ile-costu_9172_dhaphoto1
Konserin sonuna doğru Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu ve eşi Dilek Sarıoğlu, sahneye çıkarak şarkıcıyla birlikte karşılıklı oynadı. Sahnede penguen dansı da yapan Ankaralı Ayşe’ye, plaket, çiçek ve portakal çiçeği balı takdim eden Başkan Sarıoğlu, Finikeliler adına teşekkür etti.

Portakal çiçeği balı ile yakından ilgilenen Ankaralı Ayşe de yeni albümü için ilçeye gelerek klip çekebileceğini söyledi. Klibinde, Finike Portakalı ve portakal çiçeği balını ön plana çıkartmak istediğini vurgulayan Ankaralı Ayşe, bunun için Başkan Sarıoğlu’dan söz aldı.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa