Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
FUARA DAVET
FUARA DAVET
Agoras Fuarcılık Hizmetleri ve Seyahat Acenteleri Yöneticileri Derneği (SAYD) Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok’u makamında ziyaret ederek 5-6 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenleyecekleri fuar için AESOB...
25 Kasım 2015 15:53
Font1 Font2 Font3 Font4

Agoras Fuarcılık Hizmetleri ve Seyahat Acenteleri Yöneticileri Derneği (SAYD) Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok’u makamında ziyaret ederek 5-6 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenleyecekleri fuar için AESOB üyelerinden katılım ve destek istediler.

 

Agoras Fuarcılık Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Dükkancı ve Seyahat Acenteleri Yöneticileri Derneği (SAYD) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Yılmaz, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok’u makamında ziyaret ederek, 5-6 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit’te düzenleyecekleri (SATEF) Seyahat Acenteleri ve Tedarikçileri Fuarına katılım ve destek istediler.

Fuar hakkında açıklama yapan yetkililer, fuarın amacının seyahat acenteleri ve çeşitli dallardaki tedarikçilerin tanışmasına, ilişkilerini karşılıklı olarak güçlendirmesine, seyahat acenteleri ve tedarikçilerin ticaret hacminin büyümesine katkıda bulunacağını belirterek, ulusal çapta, tüm illerden firmaların ve acentelerin katılımı ile düzenlenecek olan bu fuara herkesi beklediklerini söylediler. Seyahat Acentelerine tedarikçi olarak çalışan AESOB’a bağlı tüm odaları fuara beklediklerini de dile getiren Agoras Fuarcılık Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Dükkancı, AESOB’u da fuarı destekleyen kurumlar arasında görmek istediklerini belirtti.

 

Fuar, Antalya Açısından Değerli Bir Kazanım

 

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok ise özellikle turizm esnafının fuara katılacak olan tedarikçilerle buluşmalarının fayda sağlayacağını ifade ederek, farklı ve yeni acentelerle tanışarak kalite farkını kıyaslamak ve kaliteyi artırmak adına, fuarın turizm esnafına da katkı sağlayabileceğinin altını çizdi.  SATEF Fuarı’nın Antalya açısından değerli bir kazanım olduğunu da belirten Başkan Sevimçok, fuarın üyelere duyurulması ve katılımın sağlanabilmesi içinde üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa