Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
GAZİPAŞA’NIN YILMAZ SEVGİSİ
GAZİPAŞA’NIN YILMAZ SEVGİSİ
GAZİPAŞA’NIN YILMAZ SEVGİSİ GAZİPAŞA’DA Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor. Yılmaz’ın, Pazaryeri karşısında bulunan seçim bürosu...
4 Mart 2019 15:41
Font1 Font2 Font3 Font4

GAZİPAŞA’NIN YILMAZ SEVGİSİ

GAZİPAŞA’DA Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Yılmaz’a destek çığ gibi büyüyor.

Yılmaz’ın, Pazaryeri karşısında bulunan seçim bürosu ziyaretçi akınına uğruyor. Adaylığının açıklandığı günden bu yana ‘Çalmadık kapı, sıkılmadık el kalmayacak’ sloganıyla, sabah saatlerinden başlayarak ilçeyi karış karış gezen Belediye Başkan AdayıYılmaz, kimi zaman da seçim bürosunda ziyaretine gelen vatandaşları ağırlıyor. Partili, partisiz seçim bürosuna akın eden vatandaşlar, Belediye Başkan Adayı Yılmaz ile tokalaşmak için adeta birbiri ile yarışıyor Daha önce farklı partilere oy vermiş vatandaşların da destek için geldiği seçim bürosunda yaşanan bu hareketlilik ise ‘Görünen köy kılavuz istemiyor’ yorumuna neden olurken, Yılmaz bu yoğun ilgi ve teveccühün çalışmalarında azimlerini artırdığını söylüyor. Desteklerinden dolayı tüm ilçe halkına teşekkür eden Belediye Başkan Adayı Yılmaz, Gazipaşa’da parti ayrımı gözetmeksizin insanların siyasi görüşlerini bir yana bırakıp, kentin geleceği için Millet İttifakı’nın çatısı altında kenetlendiğini ifade etti. Seçim bürosunda buluştuğu vatandaşların yoğun ilgi ve heyecanından çok etkilendiğini ifade eden Yılmaz, “Bu coşku, bu inanç, bu destek ve bu güvenle 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşecek seçimde, başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum. Ziyaretleri ve destekleri bizleri güçlendiren tüm vatandaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum. Mart’ın sonu bahar ve kazanan Gazipaşa olacak” dedi.Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa