Kapat
Genç seçmenlere yakın takip
Genç seçmenlere yakın takip
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal çalışmalarına devam ederken özellikle genç seçmenle bir araya geliyor.   GENÇLERDEN DESTEK İSTİYOR CHP Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal,...
6 Mart 2014 23:08
Font1 Font2 Font3 Font4

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal çalışmalarına devam ederken özellikle genç seçmenle bir araya geliyor.

 

GENÇLERDEN DESTEK İSTİYOR

CHP Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal, Muratpaşa’nın 56 mahalle sakinleri ile buluşuyor. Seçim ekibinde yer alan çalışma arkadaşlarının da yaş ortalamasının 35 olduğuna değinen Uysal, “Gezi Parkı ile birlikte genç ve sivil seçmen iradesini ve kararlılığını ortaya koymuştur. Biz de özellikle genç seçmenlerle bir araya geliyor projelerimizi anlatıyoruz” dedi.

umit-uysal

EŞİT HİZMETİN DETAYLARINI ANLATIYOR

Hava şartlarına bağlı olarak geçtiğimiz gün Terra City AVM’deki mağazaları kızı Eylül Uysal ve meclis üyesi adayları ile ziyaret eden Uysal, genç seçmenlere “Eşit Hizmet ve Dürüst Siyaset” ilkesinin detaylarını anlatıyor. Uysal, genç desteğin önemine vurgu yaparak  “Gelin Muratpaşa’yı Birlikte Yönetelim” diyor.

TAKSİCİLERLE BULUŞTU

Muratpaşa Bölgesi’nde yer alan taksi duraklarını da tek tek ziyaret eden Uysal, “Bireylerden mahalle konseyine oradan da belediye meclisine taşınan birlikte yönetim felsefesini oluşturmaya kararlıyız. Muratpaşalının görüş, istek ve önerileri ile katılımcı kararlarla yöneteceğiz” şeklinde konuştu

 

 Genç seçmenlere yakın takip Yazısına 2 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa