Kapat
GENÇ VE AKAYDIN’A TAM DESTEK
GENÇ VE AKAYDIN’A TAM DESTEK
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın ve CHP Döşemealtı belediye başkanı Turgay Genç gece saat 04.30’da Toptancı Hal esnafıyla buluştu. Daha sonra  Döşemealtı ilçemize de ziyaret eden Akaydın,...
28 Şubat 2014 11:57
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın ve CHP Döşemealtı belediye başkanı Turgay Genç gece saat 04.30’da Toptancı Hal esnafıyla buluştu. Daha sonra  Döşemealtı ilçemize de ziyaret eden Akaydın, “Antalya’ya yanlış yatırım yapmadım” dedi.

CHP Döşemealtı  Belediye Başkan Adayı Mimar Turgay Genç ve Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın halk buluşmalarını aralıksız sürdürdü. Güne, sabaha karşı 04.30 sıralarında hal esnafı ziyaretiyle başlayan Genç ve Akaydın, sorunları dinledi. Esnafla açık alanda kurulan soba başında çay içen Turgay Genç ve Akaydın, günün ilk ışıklarıyla beraber kahvaltı yaptı. Genç ve Akaydın’a  ziyaretinde partililer eşlik etti. Hal esnafının geniş katılımıyla gerçekleşen kahvaltı sonrasında Genç  ve Akaydın, Antalya Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği’ni ziyaret ederek, dernek üyeleriyle bir süre sohbet etti.

COŞKULU KALABALIK

Daha sonra Döşemealtı ilçemize geçen Başkan Akaydın, Döşemealtı Başkan Adayı Turgay Genç’in seçim ofisini ziyaret etti.  Buradan Döşemealtı Yeniköy Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ile Nakliyeciler Sitesi’ni ziyaret eden Genç ve Akaydın üyeler tarafından coşkuyla karşılandı.başkan adayı Turgay Genç ve Akaydın kooperatif üyeleriyle sohbet ederek, sorunları dinledi, Atatürk portresi hediye etti. Buradan TOKİ konutlarına geçen Genç ve Akaydın, kendisini bekleyen coşkulu kalabalığa hitap etti. Görev süresi boyunca Antalya’ya yaptığı hizmetleri anlatan Akaydın, “ Antalya’ya yanlış yatırım yapmadım. Benden önceki belediye yönetiminden 5 kat daha fazla yatırım yaptım. Elimi kolumu bağlamasalar 10 katını yapardım” dedi.

Turgay genç ise ben hep sizlerin yanındayım sizi hiçbir zaman sizlerin kandarma’dım ulaşım soruna vardı hep birlikte biz sorunu çözdük ve şimdi gece 24:00 kadar otobüslerimiz çalişiyor arıtma sistemi sorunluydu hem tokinin hem tüm döşemealtının arıtmasını çözdük ve yeni dönemde belediye sizin eviniz olacak ilk sözümüz önce insan olacak sorunlarınızı yerinde ve hızlı bir şekilde çözeceğiz dedi.

Turgay genç  CHP’in meclis üyeleri adayları alanlarında başarılı isimlerdir

Turgay genç konuşmasını şöyle sürdürdü çok güzel ve deneyimli her biri alanında başarılı meclis üyelerimiz var içlerinde avukat,ziraat mühendisi,elektirik mühendisi gibi değişik meslek gruplarında meclsi üyelerimiz var dedi

Genç, Kadınlara önem veriyoruz

Döşemealtı meclis üyeliğinde diğer siyasi partilere az yer verirken CHP olarak biz 7 kadın meclis üyesi yazdık ve seçilebilecek yerelerede iki kadın  meclis üyesi yazdık

TEMEL FIKRASI GİBİ

TOKİ konutlarında gördüğü ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür eden Başkan Akaydın kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Akaydın’ın vatandaşlarla olan diyaloğu renkli görüntülere sahne oldu. Bir vatandaşın, ‘Döşemaltı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’un balkonsuz TOKİ evlerine balkon yapacağım’ sözü verdiğini ve bunun mümkün olup olmadığını sorması üzerine, Akaydın, “Bu mümkün değil. Mimari yapısı bitmiş evlere balkon sözü, Temel fıkralarını anımsatıyor” diyerek mecaz yaptı. TOKİ konutlarından alkışlarla ayrılan Akaydın bölge ziyaretlerini, Ilıca, Ekşili, Camili, Killik, Kovanlık ve Karaveliler köylerinde gerçekleştirdiği halk buluşmaları ile sürdürdü.

KAYNAK: www.doşemaaltigazetesi.comYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa